اپل واچ سری ۵ معرفی شد؛ صفحه نمایش همیشه روشن اینجاست!

اپل در کنفراس خود از اپل واچ سری ۵ رونمایی کرد که با صفحه نمایش همیشه روشن ۱۸ ساعت عمر باتری دارد. این رویکرد به لطف نوع جدیدی از نمایشگرها است که می‌تواند سرعت رفرش خود را تغییر دهد. این ساعت چند ویژگی جدید از جمله قطب نمای داخلی دارد.

ویژگی‌های اپل واچ سری 5

صفحه نمایش همیشه روشن اپل واچ سری ۵

اپل واچ سری ۵ از صفحه نمایش جدید LTPO بهره می‌برد، مهمترین ویژگی این نوع صفحه نمایش تغییر نرخ رفرش از ۶۰ هرتز تا ۱ هرتز است. این یعنی صحفه نمایش می‌تواند در ثانیه ۶۰ بار رفرش شود یا یکبار! با این قابلیت می‌توان مصرف انرژی را به طور قابل توجهی کاهش و صفحه نمایش همیشه روشن را در اختیار کاربران قرار داد. با وجود اینکه صفحه نمایش اپل واچ ۵ همیشه روشن است اما عمر باتری آن ۱۸ ساعت در روز می‌باشد که به لطف صفحه نمایش جدید، درایور جدید، مدار جدید و … حاصل گردیده است.

واچ فیس

حالت صفحه نمایش همیشه روشن دارای واچ فیس‌ و صفحه نمایش تمرین مخصوص نیز می‌باشد. زمانی که مچ خود را بالا بیاورید یا روی صفحه نمایش تپ کنید، صفحه کامل رنگی به شما نمایش داده می‌شود.

قطب نمای داخلی اپل واچ ۵

اپل واچ سری ۵ دارای قطب نمای داخلی است، که با آن می‌توانید از نقشه در ساعت استفاده کنید. همچنین برنامه قطب نما به شما طول و عرض جغرافیایی، ارتفاع و شیب را ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های ایمنی

اپل در سری‌های قبلی ویژگی‌های تشخیص افتادن، SOS اضطراری، و شناسه پزشکی را اضافه کرده بود که تمامی آن‌ها برای کاربران مفید بودند.

اکنون تمامی اپل واچ‌های سری ۵ سلولار با تماس‌های اضطراری سراسر جهان کار می‌کنند. برای شروع تماس اضطراری فقط کافی است که دکمه کناری را نگه دارید، حتی اگر آیفون در نزدیکی دستگاه نباشد. همچنین لازم به ذکر است ساعت جدید دارای قاب‌هایی می‌باشد که از آلومینیوم ۱۰۰ درصد بازیافتی ساخته شده که برای محیط زیست بسیار عالی است.

حالا با تیتانیوم و بازگشت سرامیک

همانطور که در شایعات و گزارش‌ها نیز داشتیم، اپل واچ سری ۵ با بدنه تیتانیوم نیز در دسترس کاربران است. اپل اطمینان داده است که به لطف فرآیند تولید خاص، تیتانیوم رنگ خود را حفظ می‌کند. مدل‌های جدید نایک و هرمس نیز برای سفارش در دسترس هستند. اپل همچنین مدل سرامیکی اپل واچ سری ۵ را برای فروش عرضه می‌کند.

قیمت و زمان عرضه

اپل واچ سری ۵ جایگزین اپل واچ سری ۴ می‌شود و این یعنی سری ۴ دیگر به فروش نمی‌رسد. قیمت مدل GSP از ۳۹۹ دلار شروع می‌شود و قیمت نسخه GPS+سلولار نیز از ۴۹۹ دلار می‌باشد.

این دستگاه از ۲۹ شهریور در بازار عرضه می‌شود. اپل با عرضه سری ۵، قیمت سری ۳ را نیز کاهش داد و در حال حاضر مدل پایه آن با قیمت ۱۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

اپل واچ سری 5

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.