ساین iOS 15.4 متوقف شد، آپدیت، ریستور و دانگرید به این نسخه دیگر امکان پذیر نیست

اپل iOS 15.4.1 و iPadOS 15.4.1 را با رفع مشکل تخلیه سریع باتری که توسط کاربران زیادی گزارش شده بود، منتشر کرد. البته در این نسخه برخی باگ‌های امنیتی نیز رفع شدند. طبق روال معمول اپل، حالا ساین iOS 15.4 و iPadOS 15.4 حدود یک هفته بعد از عرضه نسخه نهایی ۱۵.۴.۱ متوقف شده است.

با توقف ساین دیگر امکان دانگرید، ریستور و یا آپدیت به iOS 15.4 از روش‌های معمول وجود ندارد. اپل با این کار مطمئن می‌شود که رضایت سهامداران به خاطر نرخ پذیرش بالای نسخه جدید به دست آید و همچنین کاربران از ویژگی‌های جدید و نسخه‌ای با باگ و مشکل کمتر بهره ببرند.

در حال حاضر هیچ ابزار جیلبریکی برای iOS 15.4 و iPadOS 15.4 وجود ندارد و این مسئله چندان جامعه جیلبریک را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. در حال حاضر تیم Odyssey روی جیلبریک iOS/iPadOS 15.0 – 15.1.1 کار می‌کند. احتمالا به روزرسانی آینده checkra1n تمام نسخه‌های iOS 15 و iPadOS 15 را پوشش می‌دهد.

البته دانگرید فقط مختص دوست داران جیلبریک نیست، گاها آپدیت‌های جدید مشکلاتی را به همراه دارند که کاربران خواستار برگشت به نسخه قبلی می‌شوند. اتفاقی که با iOS 15.4 افتاد و بسیاری از کاربران از تخلیه سریع باتری خود شکایت داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.