سومین نسخه آزمایشی iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14 و watchOS 7

اپل سومین نسخه آزمایشی iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14 و watchOS 7 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد.

نصب این نسخه‌های آزمایشی به کاربران عادی توصیه نمی‌شود. نسخه نهایی این سیستیم عامل‌ها اواخر شهریور ماه یا اوایل مهر ماه عرضه خواهند شد. نسخه‌های فعلی برای یافتن باگ‌ها و مشکلات است که در آپدیت‌های آتی و نسخه نهایی رفع شوند.

نصب نسخه‌های آزمایشی، آن هم سومین نسخه توسعه دهندگان از یک نسل جدید سیستم عامل، می‌تواند عملکرد روزانه دستگاه شما را با مشکل مواجه کند. از سوی دیگر بسیاری از اپلیکیشن‌ها با این نسخه سازگار نیستند. اگر علاقه به نصب نسخه آزمایشی iOS 14 دارید، می‌توانید با مراجعه به این لینک نحوه نصب نسخه توسعه دهندگان و با مراجعه به این لینک نحوه نصب نسخه آزمایشی عمومی را مطالعه کنید.

توسعه دهندگان ثبت شده اپل می‌توانند آخرین نسخه آزمایشی سیستم عامل‌های iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14 و watchOS 7 را از پرتال توسعه دهندگان اپل بارگیری کنند. این آپدیت‌ها برای iOS و iPadOS به صورت OTA هم (در صورت داشتن پروفایل مربوطه) در دسترس است. برای نصب نسخه آزمایشی tvOS باید از Xcode استفاده کنید.

برای نصب نسخه آزمایشی watchOS 7 باید آیفون شما به iOS 14 مجهز باشد. اپل واچ با آیفون جفت شده و در نزدیکی آن با حداقل ۵۰ درصد شارژ و اتصال به شارژر حضور داشته باشد.

تغییرات سومین نسخه آزمایشی iOS 14 :

  • آیکون اپلیکیشن موزیک تغییر کرده است. اکنون به جای رنگ سفید یک پس زمینه از طیف رنگی قرمز دیده می‌شود. نت موسیقی آیکون نیز به جای چند رنگ، اکنون به رنگ سفید نمایش داده می‌شود.
  • ادغام اسنپ چت با اپل موزیک. این در ادامه امکان به اشتراک گذاری موسیقی از طریق اینستاگرام و فیسبوک است که در iOS 13.5 شاهد بودیم.
  • اپل در سومین نسخه آزمایشی iOS 14 یک ویجت ساعت جدید را رونمایی کرده است. اگر بزرگترین ویجت را انتخاب کنید می‌توانید زمان یک تا چهار شهر را در کنار هم داشته باشید.
  • در این نسخه آزمایشی پنجره‌های پاپ آپ نیز برای معرفی ویژگی‌های iOS 14 نمایش داده می‌شوند که به ویجت‌ها، App Library و … می‌پردازند.

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.