نمونه اولیه آیفون ۲۰۲۰ ؛ صفحه نمایش ۶.۷ اینچی بدون ناچ

اپل اولین شرکتی است که مسیر حضور ناچ را در گوشی‌های هوشمند هموار کرد. همانند همیشه، رقبای اپل از تغییر این کمپانی متنفر بودند اما بعد از مدتی از آن کپی کردند. اپل در حال حاضر روی یک نمونه اولیه آیفون ۲۰۲۰ کار می‌کند که دارای صفحه نمایش ۶.۷ اینچی است و خبری از ناچ یا بریدگی صحفه نمایش در آن نیست. طبق این شایعه سنسورهایی که در ناچ قرار داشتند به لبه‌ی بالایی صفحه منتقل شده‌اند.

طبق شایعه درز شده در مورد نمونه اولیه آیفون ۲۰۲۰، Ben Geskin رندری را تهیه کرده که این آیفون را شبیه سازی می‌کند. ما گزارش‌های مختلفی را درباره آیفون با صفحه نمایش ۶.۷ اینچ داشته‌ایم. مینگ-چی کو، تحلیلگر صاحب نام این حوزه گفته که در سال ۲۰۲۰ ما شاهد آیفون با صفحه نمایش ۵.۴ اینچ، ۶.۱ اینچ و ۶.۷ اینچ خواهیم بود. یکی از مواردی که ما به احتمال قریب به یقین در سال آینده خواهیم دید، حضور فناوری ۵G در نسل بعدی آیفون است. علاوه بر این، طبق گزارش اخیر مینگ-چی کو، آیفون‌های ۲۰۲۰ شبیه به آیفون ۴ خواهند بود.

انتظار می‌رود که آیفون‌های ۲۰۲۰ با یک سنسور اثر انگشت درون صفحه نمایش عرضه می‌شود. اپل در سال ۲۰۱۷ تاچ آیدی را در آیفون X حذف کرد. سال گذشته نیز تاچ آیدی به طور کلی از آیفون و آیپدهای اپل حذف شد. در حالی که فیس آیدی از زمان عرضه اولیه پیشرفت‌های قابل توجهی داشته اما در برخی شرایط کارایی لازم را ندارد. از سوی دیگر استفاده از تاچ آیدی نیز گاها سخت است. به همین خاطر اپل در سال ۲۰۲۰ هر دو روش احراز هویت بیومتریک را در آیفون‌های خود قرار می‌دهد.

اپل در دو سال گذشته سعی کرده که اندازه‌های جدید برای صحفه نمایش آیفون ارائه دهد. از سال ۲۰۱۷ اپل سه آیفون را معرفی کرده است و در سال ۲۰۱۸ نیز این رویه ادامه یافت و آیفون XR به عنوان نسخه پایه رونمایی شد. امسال نیز سه آیفون با کمی تغییر نام گذاری معرفی شدند. به نظر می‌رسد اپل تمام تلاش خود را برای مبارزه با اشباع انجام می‌دهد و ویژگی‌های ابتکاری شاید بهترین راه برای پیشبرد مسابقه باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.