اپل در یک رویداد دیگر مک بوک M1X و آیپد های جدید را معرفی خواهد کرد

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل رویداد دیگری را در اواخر پاییز برگزار می‌کند که در آن مک بوک های جدید با تراشه M1X و آیپدهای جدید، معرفی می‌شوند. در واقع اپل معمولا در دو رویداد جداگانه در یک بازه سه ماهه حوالی پاییز، آیپد و آیفون‌های جدید را معرفی می‌نماید.

گورمن معتقد است که اپل در رویداد California Streaming سری آیفون ۱۳ و اپل واچ سری ۷ را معرفی می‌کند و خبری از مک و آیپد جدید نیست. رویداد بعدی مختص این کار است که در اواخر پاییز برگزار می‌شود. اپل در چند سال گذشته کار مشابهی را انجام داده است.

دو رویداد وجود دارد، دومی برای مک+آیپد است و سه شنبه برای آیفون.

مارک گورمن – توییتر

جدای از تراشه M1X ، انتظار می‌رود مک بوک های جدید دارای یک بدنه باریک‌تر با طراحی تخت باشند. گفته می‌شود آن‌ها دارای یک پورت HDMI، شیار کارت حافظه SD و یک پورت شارژ مگ سیف هستند.

به غیر از مک بوک‌های جدید، اپل احتمالا از آیپد مینی ۶ شایعه شده نیز در این مراسم رونمایی می‌کند که یک بازطراحی بزرگ را نسبت به نسل قبل ارائه می‌دهد. این آیپد دارای یک صفحه نمایش بزرگتر ۸.۴ اینچی، تاچ آیدی ادغام شده در دکمه پاور، سخت افزار قوی‌تر، پورت USB-C و … است.

گورمن در مورد ایرپاد ۳ چیزی نگفته اما این محصول احتمالا در رویداد امشب رونمایی می‌شود. معرفی هدفون در کنار مک و آیپد چندان منطقی نیست و چنین انتظاری از اپل نمی‌رود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.