اپل دو آیفون قابل انعطاف را آزمایش می‌کند

طبق گزارش جدید UDN، کمپانی اپل در کارخانه فاکسان واقع در شنژن دو مدل آیفون قابل انعطاف را بررسی می‌کند.

گویا اپل در حال توسعه دو دستگاه انعطاف پذیر است که یکی از آن‌ها دارای دو صفحه نمایش جداگانه می‌باشد و دیگری مانند Lenovo Moto RAZR و Galaxy Z Flip رو به داخل تا می‌شود.

فاکسان در حال حاضر دوام طراحی لولا را آزمایش می‌کند. گزارش‌های قبلی ادعا می‌کردند که بیش از صد هراز تست برای این کار نیاز است. پس از پایان آزمایشات، اپل تصمیم می‌گیرد که کدام مدل برای عرضه و کدام برای کنار گذاشته شدن مناسب است.

این روزها تلفن‌های انعطاف پذیر سر و صدای زیادی را به پا کرده‌اند. با این حال آن‌ها هنوز هم به عنوان سبک اصلی گوشی‌های هوشمند در نظر گرفته نمی‌شوند و دلیل اصلی آن را می‌توان قیمت بالا و برخی از مشکلات در اثر استفاده زیاد دانست. اما اگر اپل روی به تولید این سبک تلفن هوشمند بیاورد شاید بازی عوض شود.

در این گزارش گفته شده که هر دو طرح آزمون‌های دوام قطعات داخلی را گذارنده‌اند که یکی از مراحل مهم در توسعه محصول است. در گذشته گزارش شده بود که اپل تعداد زیادی نمایشگر اولد تاشو از سامسونگ سفارش داده است که احتمالا برای اهداف آزمایشی بوده‌اند.

گزارش UDN نشان می‌دهد که آیفون انعطاف پذیر در مراحل اولیه قرار دارد و بسیاری از قطعات داخلی آن احتمالا در دسترس نباشد و دستگاه آماده به کار نیست. این گزارش بیشتر مربوط به طراحی فیزیکی و دوام کلی می‌باشد و ما حتی نمی‌دانیم که سیستم لولای استفاده شده در این دو دستگاه یکسان است یا متفاوت از هم هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.