بازطراحی وب سایت اپل آیدی

اپل وب سایت اپل آیدی را با طراحی جدیدی رونمایی کرده که بارگیری سریع‌تر، ظاهری زیباتر و رابط کاربری بهتر را به همراه دارد.

دفعه قبلی که وب سایت اپل آیدی بازطراحی شده بود به سال ۲۰۱۸ برمی‌گردد. تغییرات آن زمان بیشتر روی هدر سایت اعمال شد و تصاویر آن تغییر کرد. حالا بعد از گذشت ۳ سال، زمان بازنگری فرا رسیده چون این سایت قدیمی به نظر می‌رسید.

همچنین بخوانید:

طراحی جدید جدای از اینکه فشار کمتری به چشم‌ها می‌آورد، بلکه بارگذاری آن را نیز سریع‌تر کرده است. بخش‌های اصلی وب سایت مانند قبل هستند اما طرح آن‌ها تغییر کرده است. به جای صفحات گرافیکی سنگین که بارگذاری را طولانی می‌کند، اکنون وب سایت اپل آیدی به طراحی کارتی شکل روی آورده که ویژگی‌ها و خدمات مرتبط را دسته بندی می‌کند.

برای دیدن طراحی جدید کافی است به لینک appleid.apple.com مراجعه نمایید.

سایت Apple ID

بعد از ورود به اپل آیدی خود می‌توانید با استفاده از منوی سمت چپ به بخش‌های مختلف مانند ورود و امنیت، اطلاعات شخصی، روش‌های پرداخت، اشتراک گذاری خانوادگی، دستگاه‌ها و حریم خصوصی دسترسی داشته باشید. در ادامه به معرفی بیشتر این بخش‌ها می‌پردازیم:

  • Sign-In and Security: تنظیمات مربوط به ورود به اپل آیدی از جمله گزینه‌های بازیابی حساب، تنظیمات امنیتی، ورود با اپل و …
  • Personal Information: اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن و ایمیل که برای ساخت اپل آیدی از آن‌ها استفاده کرده‌اید.
  • Payment Methods: این گزینه برای روش‌های پرداخت است که البته برای کسانی که در ایران هستند و ویزا کارت و مستر کارت ندارند، کاربردی ندارد.
  • Family Sharing: اگر از ویژگی اشتراک گذاری خانوادگی استفاده می‌کنید، در این بخش جزئیات هر یک از اعضای خانواده نمایش داده می‌شود.
  • Devices: در این بخش تمام دستگاه‌هایی که در حال حاضر با اپل آیدی شما ارتباط دارند، نمایش داده می‌شود. اینجا می‌توانید جزئیاتی مانند شماره سریال، IMEI، تلفن و … را مشاهده کنید.
  • Privacy: مدیریت اطلاعاتی که با اپل اشتراک گذاری و دریافت می‌کنید.

اگر وب سایت اپل آیدی را در گوشی باز کنید، باید گزینه بالای صفحه، سمت چپ را انتخاب کنید تا منو را مشاهده نمایید. هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ سایت اپل آیدی با ظاهری مینیمال و طراحی مبتنی بر کارت در دسترس هستند.

از طريق iDB
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.