۵ مدل آیپد جدید در مجمع اقتصادی اوراسیا ثبت شدند

طبق گزارشات، اپل در سال جاری میلادی چند آیپد جدید را رونمایی می‌کند. این پنج مدل شامل A2068, A2197, A2198, A2228 و A2230 است که در مجمع اقتصادی اوراسیا ثبت شده‌اند.

به تازگی یک شایعه منتشر شده که اپل تولید آیپد ۱۰.۲ اینچی را در ماه جاری میلادی می‌کند و این بدان معناست که عرضه نزدیک است. انتظار می‌رود که آیپد ایر جدید با صفحه نمایش ۱۰.۲ اینچی و حاشیه‌ کمتر رونمایی شود. اپل به دنبال تکرار موفقیت آیپد ایر ۹.۷ اینچی است که چند ماه پیش معرفی کرد.

یکی از افشاگران اطلاعات در این حوزه، CoinX، گفته است که اپل دو آیپد ایر با صفحه نمایش‌های ۱۰.۵ و ۱۰.۲ اینچ معرفی خواهد کرد. او همچنین افزوده که این دو دستگاه با هم عرضه نخواهند شد. وی فردی است که اسم آیفون XS، آیفون Xs مکس و آیفون XR را قبل از عرضه درست گفته بود. همچنین مینگ-چی کو گفته است که اپل در سه ماهه چهارم ۲۰۱۹ تولید عمده دو آیپد را آغاز می‌کند. احتمال دارد که حتی آیپد ۱۰.۲ اینچی ثبت شده در مجمع اقتصادی اوراسیا، آیپد پرو جدید باشد.

اپل و سایر کمپانی‌ها مجبور هستند محصولات جدید خود را در پایگاه داده اوراسیا ثبت کنند تا بتوانند آن را در روسیه، ارمنستان، بلاروس و سایر کشورهای عضو به فروش برسانند.

منبع MySmartPrice
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.