نظارت بر آسم کودکان ؛ اپل سال گذشته استارتاپ Tueo Health را خریداری کرد

اپل شرکت Tueo Health را خریداری کرده است، یک استارتاپ که بر روی برنامه‌ای کار می‌کرد که با استفاده از حسگرهای مجاورتی امکان نظارت بر کودکان مبتلا به آسم را برای والدین فراهم می‌کرد. اپل سال گذشته این شرکت را خرید اما خبر آن به تازگی منتشر شده است.

مدیر عامل Tueo، خانم Brownwyn Harris و مدیر ارشد کمپانی از اواخر سال ۲۰۱۸ پروفایل LinkedIn خود را به روز کرده‌اند و محل کارشان را کمپانی اپل زده‌اند. احتمالا انتقال نهایی کمپانی در آن زمان رخ داده است.

اپل بارها استارتاپ‌ها را خریداری کرده ولی هیچ اطلاع رسانی نکرده است. اپل در حال تلاش برای بهبود قابلیت‌های ردیابی سلامت اپل واچ است و خرید Tueo در همین راستا است و می‌تواند به افرادی که به آسم دچار هستند کمک کند.

اپل سال ۲۰۱۶ نیز کمپانی Gliimpse را خریداری کرد. استارتاپی که بر روی تکنولوژی جمع آوری سوابق پزشکی کاربران از پورتال‌های مختلف کار می‌کرد.

احتمالا دو سال یا بیشتر زمان می‌برد که ما ثمره خرید اپل را در محصولات و خدماتش ببینیم. این یک سیاست بسیار خوب است که اپل بر روی ویژگی‌های ردیابی سلامت کار می‌کند چون قطعا بستر و بودجه مناسبی را در اختیار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.