بنچمارک iMac 2019 [نمودار]

شرکت Primate Labs بنچمارک‌های جدید را برای iMac 2019 منتشر کرده است. اپل اخیرا با پردازنده‌های سریعتر و گرافیک جدید، آیمک ۲۱.۵ اینچی و ۲۷ اینچی را به روز کرده است.

در حال حاضر نتایج برای iMac 21.5 اینچی با پردازنده i7 وجود ندارد و نمرات Geekbench برای پردازنده‌های i3 و i5 در حالت تک هسته ۵ تا ۱۰ درصد و چند هسته‌ای ۱۰ تا ۵۰ درصد افزایش یافته است. بیشتر این افزایش عملکرد به خاطر فرکانس‌های بالاتر و تعداد هسته‌های بالاتر می‌باشد.

بنچمارک‌ها از پیشرفت عملکرد ۶ تا ۱۱ درصدی iMac 27 اینچی در حالت تک هسته‌ای خبر می‌دهند. این رقم برای حالت چند هسته در مدل‌های ۶ هسته‌ای ۴۳-۴۹ درصد است و در مدل‌های ۸ هسته‌ای ۶۶ درصد می‌باشد. iMac 2019 در حال حاضر با iMac Pro رقابت می‌کند. به عنوان مثال iMac هشت هسته‌ای در حال تک هسته ۱۶ درصد بهتر عمل می‌کند اما در حالت چند هسته‌ای ۱۰ درصد عملکرد پایین‌تری دارد.

John Poole بناینگذار Primate Labs می‌گوید که iMac 27 اینچی جدید با هشت هسته جایگزین متقاعد کننده‌ای برای iMac Pro است اما نمی‌تواند ادامه دهنده راه آن باشد و آن دستگاه از سال ۲۰۱۷ آپدیت نشده است. قطعا اگر iMac Pro به روز شود دیگر یک رقیب برای سری iMac نخواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.