استفاده از ایرپاد هنگام شکستن رکورد بین المللی شنا

یکی از ویژگی‌هایی که نیاز آن در ایرپاد حس می‌شود گواهی IP است که به معنای ضد آب و گردو غبار بودن دستگاه می‌باشد. این دلیلی است که اپل توصیه کردن ایرپاد را از آب دور نگه دارید. جالب است که یک شناگر آرژانتینی هنگامی که در حالا شکستن رکورد خود در رقابت‌های بین المللی فرانسه بود، یادش رفته که ایرپاد در گوشش است.

این شناگر که Delfina Pignatiello نام دارد دوم شد اما تواسنت رکورد خود را بشکند. او زمانی که به دیوار ضربه زد و مسابه را به اتمام رساند ایرپادها را از گوش خود خارج کرد و به کسی در لبه استخر نشانشان داد.

خودش نیز در توییتر به این موضوع واکنش نشان داده و به شوخی گفته که موزیک در حال پخش نبوده است. همانطور که بالا اشاره شد ایرپاد گواهی IP ندارد و نمی‌توان از آن در معرض آب و گرد غبار استفاده کرد. اپل به وضوح اشاره کرده است که ایرپاد نباید تماسی با آب داشته باشد اما بارها در خبرها داشته‌ایم که ایرپاد بعد از تماس با آب نیز به خوبی کار کرده است. Pignatiello به این نکته اشاره نکرده است که آبا ایرپاد وی هنوز کار می‌کند یا خیر. در بین شناگران بسیار رایج است که برای آماده سازی مسابقه به موزیک گوش دهند، این باعث کمبود استرس و تمرکز روی مسابقه می‌شود.

ما در حال حاضر ایربادهای بی‌سیمی داریم که دارای گواهی IP هستند. به طور مثال کمپانی جبرا محصول Elite Active 65t خود را با گواهی IP65 روانه بازار کرده است و می‌توان امیدوار بود که اپل نیز در نسل بعدی ایرپاد این ویژگی را اضافه کند.

منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.