تایید شده در watchOS 6؛ اپل واچ با قاب تیتانیوم و سرامیک معرفی می‌شود

برخی از اطلاعات یافت شده از رابط کاربری، در آخرین نسخه آزمایشی watchOS 6، نشانگر عرضه اپل واچ با قاب تیتانیوم و سرامیک است.

فایل‌های انیمیشنی یافت شده در نسخه آزمایشی watchOS 6، معرفی اپل واچ سری ۵ ۴۴ م.م با قاب‌های سرامیکی و تیتانیومی را تایید می‌کند. به احتمال قریب به یقین مدل ۴۰ م.م نیز با این قاب‌ها معرفی خواهد شد.

اپل تا اپل واچ سری ۳ قاب‌های سرامیکی را تولید می‌کرد اما در سری ۴ خبری از این بدنه نبود. استفاده از تیتانیوم نیز اولین بار است که از سوی اپل برای پوشش اپل واچ صورت می‌گیرد.

انتظار نمی‌رود که اپل واچ سری ۵ تغییرات رادیکالی داشته باشد. ما باید منتظر پیشرفت‌های روتین از جمله تراشه جدید سری S، صفحه نمایش بهبود یافته و عمر باتری بهتر باشیم. بنابراین منطقی است که اپل با پوشش‌های جدید بخواهد کاربران را به خرید ساعت هوشمندش ترغیب کند.

مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور نیز پیش بینی کرده بود که اپل امسال ساعت هوشمندش را با پوشش سرامیکی عرضه می‌کند.

همچنین شایعاتی منتشر شده‌اند که اپل امسال ساعت هوشمندش را به روز رسانی نخواهد کرد و فقط اپل واچ سری ۴ را با پوشش‌های جدید معرفی می‌کند. این شرکت با کاهش قیمت ۵۰ دلاری اپل واچ سری ۴ می‌تواند کاربران را به خرید آن ترغیب کند. با این حال این شایعه کمی دور از ذهن است، چون در عصر فعلی تجارت گجت‌های پوشیدنی با سرعتی بسیار سریع در حال رشد است.

منبع iHelpBR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.