عرضه tvOS 12.3 با برنامه جدید تلوزیون اپل

اپل به تازگی tvOS 12.3 را برای اپل تی‌‌وی منتشر کرده است که در آن برنامه جدید تلوزیون اپل اضافه شده است.

این برنامه در حال حاضر در بیش از ۱۰۰ کشور بر روی آیفون، آیپد، اپل تی‌وی و برخی از تلوزیون‌های هوشمند سامسنوگ در دسترس است.

کاربران در حال حاضر می‌توانند با قابلیت کانال‌های این برنامه، اشتراک شبکه‌های پولی را خریداری کنند که البته این پرداخت برای استفاده از برنامه به طور کلی نیاز نیست. شبکه‌های محبوبی همچون HBO, Starz, SHOWTIME, Smithsonian Channel, EPIX, Tastemade در این برنامه هستند و سرویس‌های جدیدی مانند MTV Hits به زودی در سراسر جهان در دسترس قرار می‌گیرد.

با قابلیت Family Sharing، تا شش عضو خانواده می‌توانند اشتراک‌های کانال تلوزیون اپل را با هم استفاده کنند. مشترکین می‌توانند فیلم و سریال‌ها را به طور آنلاین و آفلاین مشاهده کنند. برنامه تلوزیون اپل تنها جایی است که می‌توان فیلم‌ها و سریال‌هایی همانند Game of Thrones را به صورت قانونی برای مشاهده آفلاین، دانلود کرد.

در این برنامه همچنین پیشنهاداتی بر اساس سلایق شما ارائه می‌شود که از بین بیش از ۱۵۰ برنامه ویدیو و سرویس استریم و همچنین بیش از صد هزار فیلم و سریال آیتونز، از جمله بزرگترین آرشیو فیلم‌های ۴K HDR، انتخاب می‌گردند که برای خرید و اجاره در دسترس هستند.

در برنامه تلوزیون اپل بخشی برای کودکان وجود دارد که محتوای مناسب سن آن‌ها نمایش داده می‌شود. بخش ورزشی این برنامه نیز برای پیگیری مسابقات تیم مورد عللاقتان با قابلیت ارسال اطلاعیه در دسترس است. شما می‌توانید فریمور tvOS 12.3 را که تنها برای نسل چهارم اپل تی‌وی منتشر شده از این لینک دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.