معرفی اپل واچ SE 2 ؛ نسل جدید ساعت ارزان قیمت اپل

اپل در کنار اپل واچ اولترا و اپل واچ سری ۸، اپل واچ SE 2 را نیز معرفی کرد که ویژگی‌های بیشتری را نسبت به نسل قبلی، با قیمت کمتر ارائه می‌دهد.

اپل واچ SE 2 اینجاست

با معرفی اپل واچ SE 2 مشخص شد که اپل از همان تراشه S8 که در اپل واچ سری ۸ استفاده شده، بهره برده است. این یعنی سرعت آن ۲۰ درصد بیشتر شده و در طراحی مجدد، قاب پشتی همرنگ بدنه گردیده است. صفحه نمایش این دستگاه نیز نسبت به اپل واچ سری ۳ حدود ۳۰ درصد بزرگتر شده است.

اپل واچ SE نسل دوم از بسیاری از ویژگی‌های سری اصلی مانند تشخیص تصادف، تشخیص افتادن، SOS اضطراری، مراحل خواب، مانیتور ضربان قلب و … پشتیبانی می‌کند.

به گفته اپل، فرآیندهای تولید به کار گرفته شده برای اپل واچ SE 2 تولید کربن را تا ۸۵ درصد کاهش داده است. اپل واچ SE 2 در سه رنگ نقره‌ای، سرمه‌ای و کرمی عرضه می‌شود.

ساعتی با بازار هدف کودکان؟

اپل واچ SE 2

پیش از آغاز رویداد گفته می‌شد اپل روی ساعتی کار می‌کند که قیمت کمتری نسبت به اپل واچ SE دارد و تمرکزش روی کودکان است.

همانطور که مشخص است، این ساعت همان اپل واچ SE 2 است. در مورد قابلیت‌های مرتبط با کودکان، اپل ویژگی‌های مربوط به تنظیمات خانوادگی را برجسته کرد که به والدین اجازه می‌دهد به نحوه استفاده از ساعت کودکان نظارت کنند.

نسل اول اپل واچ SE در سپتامبر ۲۰۲۰ با قیمت ۲۷۹ دلار رونمایی شد. حالا اپل واچ SE جدید با امکانات بیشتر در نسخه GPS با قیمت ۲۴۹ دلار و نسخه سلولار ۲۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.