Rangers of Oblivion

طرفداران سری Monster Hunter اگر به دنبال یک جایگزین مناسب روی موبایل هستند قطعا باید Rangers of Oblivion را تجربه کنند. در این بازی نقش افرینی MMO می‌توانید با بازیکنان دیگر تشکیل تیم دهید و با صدها جانور و هیولای مختلف درگیر شوید. این بازی با نبردهای زمان واقعی (real-time) دنیایی مملو از فعالیت‌ها و گنجینه‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و بیش از ۱۰ حالت بازی مختلف را به همراه دارد.

به یک شکارچی افسانه‌ای هیولاها در Rangers of Oblivion تبدیل شوید. شما تکاوارانی برای محافظت از بشر هستید و از یک توهم که بهشت نامیده می‌شود پاسداری می‌کنید. هیولاها در سرزمین‌ها پرسه می‌زنند و پایان روزهای بشریت را پیش بینی می‌کنند. همانطور که جناح‌های مختلف با هم درگیر هستند، شر بزرگ در سایه‌ها توطئه می‌کند. شما به عنوان یک قهرمان فراخوانده می‌شوید تا سرزمین Malheim را نجات دهید.

هیولاهایی که صلح این سرزمین را به تاراج برده‌اند شکار کنید و فساد را ریشه کن نمایید.

شما امکان بازی کردن به صورت تک نفره دارید و یا می‌توانید با بازیکنان دیگر به انجام ماموریت‌ها بپردازید. باید در سرزمین Malheim گشت و گذار کنید تا کارهای جدید را بیاموزید و چالش‌ها را پشت سر بگذارید.

یک بازی جهان باز با دوربینی کاملا آزاد که ۶ نوع صلاح منحصر به فرد را به همراه دارد. از نظر گرافیکی بسیار به جزئیات این بازی پرداخته شده است. چرخه شب و روز، تغییرات جوی، جزر و مد اقیانوس، تغییر پوشش گیاهی و … همه در Rangers of Oblivion رخ می‌دهند.

شما فعالیت‌های بسیاری را در این بازی پیش رو دارید. از شکار هیولاها تا گرفتن اسب‌ها وحشی، یافتن گنج‌های پنهان، ماهیگیری و پخت و پز غذا بخشی از کارهای شما در Rangers of Oblivion هستند.

امکان شخصی سازی از همان ابتدای بازی وجود دارد و به مرور می‌توانید شخصیت خود را بر اساس علایق خود پیش ببرید. از مهارت‌های نبرد گرفته تا ظاهر شخصیت، با انتخاب شما پیش می‌رود.

شما می‌توانید Rangers of Oblivion را به صورت رایگان از اپ استور دریافت کنید و تریلر آن در ادامه قابل مشاهده است.

ورژن: ۱.۳.۱

حجم: ۳.۲ GB

سازگاری: نیاز به iOS9 و بالاتر. ساگار با آیفون، آیپاد و آیپد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.