iOS 13 جیلبریک شد!!!

پس از اینکه ما شاهده جیلبریک iOS 12.4 بودیم حالا iBSparkes توانسته iOS 13 را جیلبریک کنید و سیدیا را روی آیفون ۸ خود نصب کند. البته این فقط یک مدرک مفهومی برای این است که iOS 13 آنطور که گفته می‌شود، غیر قابل جیلبریک نیست.

قطعا ما به این زودی‌های جیلبریک iOS 13 را نخواهیم دید، به خصوص به خاطر اینکه iOS 13 در مرحله آزمایش قرار دارد و حدود سه ماه دیگر نسخه نهایی آن به صورت عمومی عرضه خواهد شد اما باید امیدوار بود که iOS 13 نیز قابل جیلبریک است. حتی احتمال دارد اپل حفره‌هایی که iBSparkes برای جیلبریک استفاده کرده را رفع کند. اگر این اتفاق رخ ندهد ما احتمالا حوالی مهر ماه یا با عرضه iOS 13.1، شاهد جیلبریک iOS 13 خواهیم بود.

اگر یک آیفون جیلبریک شده iOS 12 – iOS 12.1.2 دارید باید قدر آن را بدانید چونکه اپل دیگر امکان ساین iOS 12.3 و پایین‌تر را نمی‌دهد و دانگرید برای جیلبریک امکان پذیر نیست مگر اینکه SHSH blobs را داشته باشید.

اگر برای نصب نسخه آزمایشی iOS 13 وسوسه شده‌اید بهتر است منتظر بمانید تا نسخه عمومی آن یا چند نسخه دیگر آزمایشی منتشر شود. نسخه فعلی دارای باگ‌های بسیار است و اصلا پیشنهاد نمی‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.