iOS 12.2 اینجاست؛ انیموجی‌های جدید، اپل نیوز+ و … [دانلود]

اپل اخیرا iOS 12.2 را برای آیفون و آیپدهای خود منتشر کرده که تغییرات مختلفی از جمله اضافه شده انیموجی‌های جدید و پشتیبانی از سرویس جدید اپل نیوز+ داشته است. در این مطلب نگاهی به ویژگی‌های جدید این نسخه از سیستم عامل اپل می‌اندازیم، با ما همراه باشید.

اپل نیوز+‌‌

آپدیت ۸۰۰ مگابایتی iOS یک سرویس اشتراکی جدید با نام اپل نیوز+ را ارائه می‌دهد که همان نسخه پولی اپل نیوز است و کاربران ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا می‌توانند از آن استفاده کنند. این سرویس ماهیانه ۹.۹۹ دلار هزینه دارد و دسترسی به روزنامه‌های صاحب نام همانند وال استریت ژورنال، لوس آنجلس تایم و مجموعه‌ای غنی از مجله‌های مختلف در موضوعات متنوع همانند غذا، زیبایی، سیاست، ورزش و … را در اختیاران مشترکان قرار می‌دهد.

انیموجی‌های جدید

تا کنون اطلاعاتی از نظر استقبال کاربران آیفون و آیپد از انیموجی‌ها از سوی اپل منتشر نشده است اما این ویژگی با شخصیت‌های جدید همواره به روز می‌شود.

در iOS 12.2 چهار شخصیت زرافه، کوسه، گراز و جغد به انیموجی اضافه شده‎اند که همانند کارکترهای قبلی فان و سرگرم کننده هستند.

به روزرسانی‌های دیگر iOS 12.2

در iOS 12.2 بهبودهای کلی نیز از نظر سرعت و امنیت سیستم عامل صورت گرفته است. همچنین قابلیت‌های دیگری همانند پخش ویدیو از اپل تی‌وی با استفاده از سیری اضافه شده است و شما با این نسخه از سیستم عامل می‌تواند از دستیار صوتی خود بخواهید که یک ویدیو را در اپل تی‌وی پخش کند.

همچنین اپل رابط کاربری کنترل تلوزیون خود را تغییر داده است و کار کردن با آن ساده‌تر به نظر می‌رسد. همچنین AirPlay برای چندمین بار به روزرسانی شده است و بهبودهایی در آن رخ داده است.

در Screen Time نیز یک گزینه جدید اضافه شده است که شما می‌توانید محدودیت اپلیکیشن‌ها را به طور موقت فعال یا غیرفعال کنید. زمان محدودیت نیز برای هر روز هفته می‌تواند متفاوت باشد، ویژگی که در نسخه‌های آزمایشی iOS 12.2 نیز شاهد آن بوده‌ایم.

شما می‌توانید این به روزرسانی را با مراجعه به تنظیمات دستگاه (General -> Software Update)  دریافت کنید. فریمور این نسخه نیز در ادامه برای تمامی دستگاه‌های پشتیبانی شده قابل دریافت است. این لینک‌های مستقیم از سرور اپل قرار داده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.