طراحی آیمک پرو ۲۰۲۲ مشابه طراحی آیمک M1 است

مارک گورمن از بلومبرگ معتقد است که اپل آیمک پرو ۲۰۲۲ را با طراحی شبیه به آیمک ۲۴ اینچی M1، و البته صفحه نمایش بزرگتر، رونمایی خواهد کرد. برخلاف آیمک M1، انتظار نمی‌رود که آیمک پرو در رنگ‌های روشن عرضه گردد.

آیمک پرو ۲۰۲۲ با تراشه M1 پرو و M1 مکس اپل همراه است و جایگزین آیمک ۲۷ اینچی با تراشه اینتل در خط تولید غول کوپرتینو می‌گردد. اپل ممکن است آیمک پرو بعدی را با صفحه نمایش ProMotion و نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز روانه بازار کند و سایر مشخصات کلیدی مانند مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید، تغییری نکند.

اپل رسما فروش آیمک پرو را در مارس ۲۰۲۱ متوقف کرد. این توقف برای آماده کردن شرایط جهت تولید مک پرو جدید برای کاربران حرفه‌ای است.

به غیر از آیمک پرو ۲۰۲۲ باز طراحی شده، گورمن همچنین معتقد است که اپل ایرپاد پرو بازطراحی شده، یک مک مینی پیشرفته جدید با تراشه‌های M1 Pro/Max سریع‌تر، یک مک بوک ایر بازطراحی شده با تراشه M2 و … را معرفی خواهد کرد. انتظار می‌رود اپل در بهار پیش رو، رویدادی را برای معرفی آیفون SE 3، آیپد ایر جدید با سخت افزار به روز شده و مک مینی رده بالا برگزار نماید. به نظر می‌رسد سایر محصولات اصلی اپل در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ رونمایی می‌شود و گورمن ادعا می‌کند اپل شلوغ‌ترین بازه را از نظر عرضه محصولات جدید پیش رو دارد.

از طريق بلومبرگ
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.