پاییز پرمشغله اپل : عرضه محصولات جدید مختلف برای سال ۲۰۲۲

مارک گورمن از بلومبرگ معتقد است که اپل در حال آماده شده برای معرفی گسترده‌ترین مجموعه سخت افزارهای خود در پاییز سال جاری میلادی است. اپل معمولا تمایل دارد که محصولات جدید خود را به مرور معرفی کند، اگرچه محصولات جدید مهمی مانند آیفون، اپل واچ و مک بوک در حوالی پاییز رونمایی می‌شوند. برای سال ۲۰۲۲، اپل قصد دارد محصولات مختلفی از جمله آیفون‌های جدید، نسل دوم ایرپاد پرو، اپل واچ، آیمک پرو، مک بوک ایر و … را در پاییز معرفی کند.

اپل برای سال ۲۰۲۲ محصولات مختلفی را در نظر دارد و انتظار می‌رود اغلب آن‌ها در نیمه اول سال معرفی شوند. با این حال گورمن عقیده دیگری دارد و می‌گوید که محصولات زیر در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ و در پاییز معرفی خواهند شد:

  • ۴ آیفون جدید
  • مک بوک پرو جدید پایین رده
  • مک بوک ایر بازطراحی شده
  • ایرپاد پرو ۲
  • آیمک و مک پرو به روز شده
  • سه مدل اپل واچ
  • مدل‌های جدید آیپد پرو و آیپد اقتصادی

اپل معمولا مدل‌های جدید آیپد پرو را در نیمه اول سال عرضه می‌کند. با این حال از آنجایی که امسال یک طراحی جدید با پشتیبانی از مگ سیف و تراشه جدیدتر سری M را در آیپد پرو شاهد خواهیم بود، گورمن معتقد است که در اواخر سال ۲۰۲۲ باید منتظر آن باشیم. انتظار می‌رود که آیفون SE3، آیپد ایر ۵، مک مینی رده بالا یا آیمک در بهار سال ۲۰۲۲ رونمایی شوند. زمان بیشتر می‌تواند به اپل کمک کند تا زنجیره تامین خود را بهتر برای عرضه محصول جدید آماده کند. همچنین انتظار می‌رود کمبود نیمه رسانا در دنیا تا اواسط سال ۲۰۲۲ بهتر شود و می‌تواند یک عامل تعیین کننده برای تصمیم اپل باشد.

با وجود سوابق خوب گورمن در پیش بینی‌های این حوزه، اما اپل محصولات زیادی را در بازه پاییز عرضه می‌کند. این کمپانی می‌تواند برخی از محصولات جدید را از طریق یک کنفرانس مطبوعاتی حوالی WWDC 2022 معرفی نماید تا محصولات جدید کمی پراکنده معرفی شوند. همچنین شایعه شده که این شرکت هدست AR/VR خود را در اواخر سال ۲۰۲۲ رونمایی می‌کند و قطعا نمی‌خواهد  حضور محصولات جدید دیگر، تمرکز روی این محصول را کمتر کند.

از طريق Power On
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.