گارمین عمر باتری اپل واچ اولترا را مسخره می‌کند!

اپل به تازگی از اپل واچ اولترا با عمر باتری ۳۶ ساعته رونمایی کرده است. گارمین، یکی از سازندگان شناخته شده ساعت‌های هوشمند در آمریکا، اپل را به خاطر اندازه گیری عمر باتری اپل واچ اولترا با مقیاس «ساعت» مسخره کرده است.

گارمین اخیرا ساعت Enduro 2 را برای ورزشکاران و ورزش‌های حرفه‌ای رونمایی کرده است. ساعت هوشمند Enduro 2 قابلیت شارژ خورشیدی، نقشه برداری پیشرفته، فلش LED و … را دارا است. گارمین با تبلیغ ساعت Enduro 2 در توییتر و بررسی اپل واچ اولترا گفته که ساعت هوشمندش «ماه‌ها» عمر باتری دارد و نه «ساعت‌ها».

با وجود ادعای گارمین مبنی بر اینکه ساعت هوشمند آن‌ها ماه‌ها عمر باتری را ارائه می‌دهد نه ساعت‌ها، در واقع این ساعت جدید ۱۵۰ ساعت عمر باتری GPS با شارژ خورشیدی و تا ۳۴ روز عمر باتری در حالت ساعت هوشمند دارد. از سوی دیگر به گفته‌ای اپل عمر باتری ۳۶ ساعته اپل واچ اولترا با فعال شدن حالت کم مصرف به ۶۰ ساعت می‌رسد.

اما گارمین به خیلی از موارد اشاره نکرده و نکته مهم معرفی اپل واچ اولترا حمله به بازار این برند است! قیمت Enduro 2 معادل ۱۰۹۹ دلار است اما اپل واچ اولترا ۷۹۹ دلار به فروش می‌رسد. اپل واچ اولترا دارای سنسورهای پیشرفته‌ای مانند الکتروکاردیوگرام، نظارت بر اکسیژن خون، هشدار ضربان قلب و سنسور دمای بدن است. همچنین بخوانید: تلگرام پرمیوم، اشتراک پولی مسنجر پرطرفدار .

از بین این دو ساعت به نظر شما کدام بهترین انتخاب برای ورزشکاران حرفه‌ای است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.