سومین نسخه آزمایشی iOS 13, iPadOS, macOS Catalina, watchOS 6 و tvOS 13

کمپانی اپل شب گذشته سومین نسخه آزمایشی سیستم عامل‌های iOS 13, iPadOS, macOS Catalina, watchOS 6 و tvOS 13 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد.

اپل دوشنبه هفته گذشته دومین نسخه آزمایشی iOS 13, iPadOS, macOS Catalina, watchOS 6 و tvOS 13 را در دسترس توسعه دهندگان قرار داده بود. iOS 13 نسل بعدی سیستم عامل iOS است که در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان در سال جاری معرفی شد. iOS 13 با ویژگی‌های جدید، تغییرات و بهبود عملکرد و سرعت همراه است. البته لازم به ذکر است که این سیستم عامل در حال حاضر به صورت آزمایشی منتشر شده و قطعا مشکلات و باگ‌هایی دارد.

از تغییراتی که در سومین نسخه آزمایشی iOS 13 برای توسعه دهندگان مشخص شده می‌توان به FaceTime Attention Correction اشاره کرد. با این ویژگی نگاه شما برای فرد مقابلتان در تماس ویدیویی اصلاح می‌شود! وقتی که شما به صفحه نمایش نگاه می‌کنید چشمانتان با حالت جالبی برای فرد مقابل نمایش داده نمی‌شوند اما با ویژگی جدید iOS 13 جهت دید شما اصلاح می‌شود و فرد مقابل حس می‌کند که به او نگاه می‌کنید.

همچنین در بررسی طراح‌های گرافیکی در iOS 13 مشخص شده که اپل روی قابلیتی برای انتقال اطلاعات از آیفون قدیمی به آیفون جدید به صورت با سیم کار می‌کند.

iOS 13 ؛ معرفی و بررسی کامل [۱۰۰ ویژگی جدید سیستم عامل آیفون] – آپدیت شد

iPadOS 13 ؛ معرفی و بررسی کامل [۴۸ ویژگی جدید سیستم عامل آیپد]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.