Command & Conquer ™: Rivals PVP

بازی Command & Conquer یکی از محبوب‌ترین عناوین استراتژیک زمان واقعی است. در این بازی عناصر مختلفی مانند جستجوی نقشه و گسترش پایگاه‌ها را حذف شده و در عوض روی نبردها تمرکز دارد.

شما در یک منطقه با بازیکنان دیگر برای کنترل سه نقطه مبارزه می‌کنید. اگر واحد‌های شما به حداقل دو نقطه تسلط پیدا کنند، پایگاه حریف شما به سرعت تبدیل به ویرانه می‌شود. مدیریت جزئی واحدها و انتخاب ترکیب مناسب برای هر زمان، بیشترین اهمیت را در پیشبرد اهدافتان دارد. ممکن است همه چیز خیلی سریع‌ پیش برود، پس خود را آماده کنید.

در Command & Conquer واحدهای مختلفی مانند پیاده نظام، تانک، هواپیما و … حضور دارد. استراتژی مهمترین کلید پیروزی در این بازی است. شما می‌توانید فرماندهانی را برای واحدهای خودتان انتخاب نمایید که هر کدام ویژگی منحصر به خودشان را دارند و می‌توانند روی رویکرد شما تاثیر مستقیم بگذارند.

استراتژی و نیروهای خود را در مقابل حریف آنلاین به صورت زنده به چالش بکشید. ذخایر خود را افزایش دهید و ارتش خود را پشتیبانی کند. شما می‌توانید با دوستانتان متحد شوید و منابع و نتایج را با آن‌‌ها به اشتراک بگذارید. با پیروزی و پیشروی در بازی، فرماندهان، سلاح‌ها و توانایی‌های شما افزایش خواهند یافت.

لازم به ذکر است این بازی نیاز به اتصال مداوم به اینترنت دارد. بازی Command & Conquer را به صورت رایگان و از طریق لینک زیر، می‌توانید دریافت کنید.


ورژن: ۱.۸.۱

حجم: ۲۱۵.۴ مگابایت

سازگاری: نیاز به iOS 11 و بالاتر. ساگار با آیفون، آیپد و آیپاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.