اپل در تمامی بخش‌های اپل کار نقش خواهد داشت

ظاهرا گزارشات و شایعات از اپل کار تمامی ندارند و در گزارش جدیدی تحلیلگران از جمله مورگان استنلی و کتی هوبرتی، به مشارکت اپل در تمامی زمینه‌های ماشین اپل پرداخته‌اند.

طبق گزارش جدید، اپل تمام جنبه‌های اپل کار را مدیریت خواهد کرد. در این مطلب به چگونگی پیاده سازی استراتژی اپل برای این وسیله نقلیه و میراث تیم کوک پرداخت شده است. هوبرتی خاطر نشان می‌کند که اپل سال‌ها است روی تولید وسایل نقلیه و خودرو کار می‌کند.

استراتژی این است که کارهای کمتری انجام دهیم اما آن‌ها را به خوبی پیش ببریم و شانس موفقیت را افزایش دهیم. بنابراین همانطور که شما گفتید، سال‌ها پیش بود که ما برای اولین بار شروع به جمع آوری داده بر اساس ورود اپل به بازار خودرو کردیم و احساس کردیم که واقعی است. – بخشی از تحلیل کتی هوبرتی

در این گزارش آمده که تمایز خودروها در این روز‌ها ادغام عمودی اجزای مختلف، طراحی سخت افزار، نرم افزار و نهایت خدمات قابل ارائه است. این در مورد اعتبار و اعتماد مصرف کننده و نام تجاری خاص در مورد محصول است. همه این‌ها مواردی هستند که اپل در آن‌ها پیشتار است.

همچنین بخوانید:

ادغام عمودی که گفته شد، یعنی اپل همه زمینه‌های خودرو مانند طراحی، ویژگی‌های نرم افزار، اجزا، فناوری داخلی خودرو و … را کنترل خواهد کرد. تحلیلگران معتقدتد که اپل کار، پایگاه کاربری جدیدی را برای این شرکت ایجاد می‌کند.

بله خدمات ارائه شده در خودرو پس از جلب توجه راننده یک عنصر مهم است، ابتدا باید ماشین (سخت افزار) درست باشد. من و شما قبلا در این مورد بحث کرده‌ایم. تعجب نمی‌کنیم که اگر اپل با یک ماشین وسیله نقلیه الکترونیکی به بازار بیاید، درست است؟ خودرویی که شبیه به خودروهایی با فرمان در بازار است. آن‌ها این کار را با اولین آیفون انجام دادند، آنجا خبری از اپ استور نبود. این ابتدا در مورد سخت افزار درست بود.

اپل کار هنوز هم پروژه‌ای به نظر می‌رسد که سال‌ها با آن فاصله داریم. گفته می‌شود تیم کوک قبل از کنار رفتن از مدیر عاملی اپل، پروژه بزرگی را هدایت می‌کند اما اعتقاد بر این است، پروژه بزرگ هدست واقعیت افزوده/مجازی اپل می‌باشد. اگر اپل کار به واقعیت بپیوندند انتظار شما از آن چیست؟

از طريق AppleInsider
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.