آپدیت جدید جیلبریک Chimera ، پشتیبانی از نسخه آزمایشی iOS 12.3 و دستگاه‌های A7 – A8

تیم Electra در مدت زمانی کمی دو آپدیت برای ابزار جیلبریک Chimera منتشر کرده است. در نسخه ۱.۲.۳ این ابزار پشتیبانی از برخی از نسخه‌های آزمایشی iOS 12.3 اضافه شده است. این تیم نسخه ۱.۲.۲ جیلبریک ChimeraTV را نیز عرضه کرده که در آن پشتیبانی از tvOS 12.2 برای اپل تی‌وی نسل ۴ اضافه شده است.

به Chimera 1.2.3 پشتیبانی از تمامی نسخه‌های آزمایشی iOS 12.3 به غیر از ششمین نسخه، اضافه شده است.

آپدیت بعدی Chimera  نسخه ۱.۲.۴ است که در حال حاضر آخرین نسخه این ابزار محسوب می‌شود و پشتیبانی از دستگاه‌های دارای A7 – A8 در iOS 12.1.3-12.2 اضافه شده است.

قبل از این آپدیت، دستگاه‌های دارای تراشه A7 و A8 در iOS 12.1.3 تا ۱۲.۳ آزمایشی، جیلبریک نمی‌شدند. در حال حاضر دستگاه‌های دارای تراشه A12 (X) با این ابزار در نسخه‌های iOS 12.1.3 تا ۱۲.۳ آزمایشی جیلبریک نمی‌شوند.

جدای از پشتیبانی دستگاه‌های دارای تراشه A7 و A8، نسخه ۱.۲.۴ تغییر دیگری نداشته است. اگر در حال حاضر دستگاه خود را با نسخه‌های قدیمی جیلبریک کرده‌اید، پیشنهاد می‌شود که آخرین نسخه Chimera را از وب سایت رسمی آن دانلود کنید و در صورت نیاز به جیلبریک مجدد، از آن استفاده نمایید. همچنین آموزش کامل و قدم به قدم استفاده از این ابزار در سایت قرار داده شده است.

چگونه iOS 12 – ۱۲.۱.۲ را با Chimera جیلبریک کنیم؟ [مک]

چگونه iOS 12 – ۱۲.۱.۲ را با Chimera جیلبریک کنیم؟ [ویندوز]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.