آپدیت جدید جیلبریک Checkra1n با رفع مشکل کرش در iOS 14.3

در حالی که ایرانیان عزیز درگیر برگزاری جشن سال نوی میلادی می‌باشند :D، تیم checkra1n آپدیت جدیدی را برای ابزار جیلبریک خود منتشر کرده‌ است.

روز گذشته تیم checkra1n در توییتر خود اعلام کرد که آپدیت جدیدی با شماره نسخه ۰.۱۲.۲ منتشر شده که تغییرات قابل توجهی داشته است.

مهمترین تغییر به روزرسانی جدید را می‌توان رفع مشکل کرش دستگاه‌های A10/A10X با سیستم عامل iOS 14.3 و iPadOS 14.3 دانست. همچنین USB را در اپل تی‌وی ۴K هنگام عملکرد عادی سیستم فعال می‌کند.

رفع مشکلی که باعث بارگذاری LaunchDaemons در برخی از سیستم عامل‌ها میشد در صورتی که به آن نیاز نبود، تغییر دیگر نسخه جدید Checkra1n است.

دستگاه‌هایی که دارای تراشه A10 و A10X هستند عبارتند از: آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس، آیپاد تاچ نسل ۷، آیپد نسل ۶، آیپد نسل ۷، آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی و آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی نسل دوم.

در توییت دیگری تیم checkra1n خاطر نشان کرد که قصد داشتند جیلبریک checkra1n را به صورت متن باز در سال ۲۰۲۰ عرضه کنند که متاسفانه هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد. این تیم اما از نسخه متن باز PongoOS رونمایی کرد.

اگر دستگاه خود را در حال حاضر با checkra1n جیلبریک کرده‌اید و یا قصد جیلبریک را دارید پیشنهاد می‌کنیم که از آخرین نسخه آن استفاده کنید. این ابزار در حال حاضر از تمامی دستگاه‌های دارای A7 تا A11 پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید آخرین نسخه این ابزار را از وب سایت رسمی آن‌ها دانلود و از آموزش قدم به قدم ما برای جیلبریک استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.