اپل واچ سری ۷ : شارژ سریع‌تر و صفحه نمایش بزرگتر

اپل در رویداد اخیر خود، از اپل واچ سری ۷ هم رونمایی کرد. این ساعت جدید هوشمندتر شده و با ویژگی‌های تازه‌ای همراه است.

جف ویلیامز، مدیر ارشد عملیاتی اپل درباره این ساعت گفته: اپل واچ سری ۷ پیشرفت‌های قابل توجهی را ارائه می‌دهد. از بزرگترین و پیشرفته‌تری صفحه نمایش ما، تا دوام بیشتر و شارژ سریعتر- بهترین ساعت هوشمند جهان را از همیشه بهتر می‌کند. اپل واچ با watchOS 8 قابلیت‌های مفید جدیدی را برای مشتریان در جهت حفظ ارتباط، پیگیری فعالیت و تمرین‌ها، و درک بهتر سلامتی به ارمغان می‌آورد.

همچنین بخوانید:

قیمت و زمان عرضه اپل واچ سری۷

مدل پایه اپل واچ سری ۷ قیمتی معادل ۳۹۹ دلار دارد و در پاییز سال جاری عرضه می‌گردد.

طراحی و صفحه نمایش اپل واچ سری ۷

با وجود شایعات و اخبار متعدد، اپل به سراغ استفاده از طراحی سری آیفون ۱۲ و ۱۳ برای این ساعت هوشمند نرفت. اپل واچ سری ۷ از همان زبان طراحی سری ۶ بهره می‌برد و پیشرفت‌های جزئی اما مهم را به همراه دارد. گوشه‌های بدنه نسبت به اپل واچ سری ۶، گردتر شده‌اند و شیشه جلویی بهتر با قاب مچ شده است.

صفحه نمایش اپل واچ سری 7

اپل واچ ۷ با دوام‌ترین ساعت هوشمند اپل است که با صفحه نمایشی فوق‌العاده مقاوم در برابر خط و خش و گواهی IP6X همراه می‌باشد. گواهی IP6X نشان دهنده مقاومت بالای این ساعت در برابر گرد و غبار است.

طراحی ساعت جدید اپل

صفحه نمایش اپل واچ سری ۷ به طور قابل توجهی از اپل واچ سری ۶ بزرگتر است. اگر این ساعت هوشمند را در کنار اپل واچ سری ۳ بگذارید متوجه می‌شوید که اندازه صفحه نمایش آن حدود ۵۰ درصد بزرگتر شده است. برای قرار دادن صفحه نمایش بزرگتر، حاشیه‌های آن کمتر شده و به ۱.۷ میلی متر رسیده است که حدود ۴۰ درصد نازک‌تر از اپل واچ سری ۶ است.

اپل با بهینه سازی watchOS، از افزایش اندازه صفحه نمایش بهره برده است. رابط کاربری با دکمه‌های بزرگتری همراه است که انتخاب آن‌ها را ساده‌تر می‌کند. صفحه نمایش می‌تواند تا ۵۰ درصد متن و محتوای بیشتری را نسبت به اپل واچ سری ۶، نمایش دهد. همچنین سرانجام، به اپل واچ یک صفحه کلید مجازی اضافه شد که ورود متن را ساده‌تر می‌کند. این صفحه کلید با استفاده از یادگیری ماشینی، آنچه که می‌خواهید تایپ کنید را پیش بینی می‌کند و ورودی متن را بهتر می‌نماید.

watchOS 8

جدای از اندازه بزرگتر، این صفحه نمایش ۷۰ درصد روشن‌تر از قبل است و شما را قادر می‌سازد بدون حرکت دست، زمان را به طور واضح مشاهده کنید.

بندها و رنگ

اپل واچ سری ۷ از بندهای موجود پشتیبانی می‌کند که برای کاربران فعلی اپل واچ خبر خوبی است. اپل همچنین بندهای جدیدی را رونمایی کرد که انتخاب‌های شما را گسترده‌تر از قبل می‌کنند.

اپل واچ سری ۷ نسخه آلومینیومی در رنگ‌های آبی، سبز، نور ستارگان (نقره‌ای)، نیمه شب (مشکی) و قرمز عرضه می‌شود. نسخه فولاد ضد زنگ هم در رنگ‌های نقره‌ای، گرافیتی و طلایی در دسترس خواهد بود.

واچ فیس‌های اپل واچ ۲۰۲۱

اپل واچ‌های جدید برای استفاده بهتر از صحفه نمایش بزرگتر، با واچ فیس‌های جدیدی همراه هستند. دو واچ فیس اختصاصی با نام‌های Contour و Modular Duo وجود دارد که برای صفحه نمایش‌های بزرگ طراحی شده‌اند.

عمر باتری اپل واچ ۷

عمر باتری اپل واچ جدید نسبت به نسل قبلی تغییری نکرده و تقریبا برای همان یک روز پاسخگو است. اما به خاطر معماری جدید در شارژ و کابل USB-C، شارژ ۳۳ درصد سریعتر از نسخه‌های قبلی صورت می‌گیرد. به گفته اپل، باتری این ساعت هوشمند در مدت ۴۵ دقیقه از ۰ درصد به ۸۰ درصد می‌رسد و تنها ۸ دقیقه اتصال به شارژر، تا ۸ ساعت ردیابی خواب را پوشش می‌دهد.

ویژگی‌های سلامتی

مانند نسل قبلی، اپل واچ سری ۷ هم با قابلیت‌های مختلفی در این زمینه همراه است. این ساعت هوشمند با قابلیت مانیتور ECG، خواب، اشباع اکسیژن و تشخیص شستشوی دست همراه است.

تشخیص فعالیت در اپل واچ ۷ بهتر شده است. به طور مثال این ساعت هوشمند شروع دوچرخه سواری را تشخیص می‌هد و پایان آن را نیز به صورت خودکار ثبت می‌نماید.

از طريق PhoneArena
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.