تریلر فصل سوم سریال Servant – خدمتکار

سال گذشته اپل سریال هیجان انگیز Servant از M. Night Shyamalan را برای فصل سوم تمدید کرد. اکنون پس از گذشت بیش از یکسال، به پخش آن نزدیک می‌شویم. ما در حال حاضر می‌دانیم که فصل سوم این سریال در جمعه، ۱ بهمن ماه ۱۴۰۰ پخش می‌شود. اپل چندی پبیش یک تریلر کوتاه برای فصل سوم این سریال منتشر کرد و حالا یک تریلر کامل برای این فصل Servant داریم.

تریلر جدید فصل سوم سریال Servant دید بهتر از این فصل به ما می‌دهد و ما نگاه بهتری به شکل گیری داستان و فصل سوم خواهیم داشت. با این حال رازهای بسیاری وجود دارند که با دیدن سریال به آن‌ها پی خواهیم برد.

اپل برای این تریلر هم از همان توصیف کوتاه فصل اول استفاده کرده است! سریال خدمتکار روایت یک زن و شوهر است که یک تراژدی غیر قابل باور در زندگی آن‌ها فاصله ایجاد می‌کند و راه را برای ورود یک نیروی مرموز باز می‌کند.

طبق آن چیزی که در تریلر می‌بینیم، همه چیز پیچیده‌تر از فصل اول است. در این سریال توبی کبل، لورن آمبروز، روپرت گرینت و نل تایگر فری حضور دارند.

آیا این سریال را دنبال می‌کنید؟ شما می‌توانید با مراجعه به این لینک، سریال Servant را به صورت رایگان با لینک مستقیم و زیرنیوس فارسی چسبیده از اپل خوره دانلود کنید.

از طريق یوتیوب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.