تریلر فصل سوم Servant : پخش در ۱ بهمن ۱۴۰۰

تریلر فصل سوم سریال Servant یا همان خدمتکار اپل منتشر شده است. این تریلر محتوای کافی را برای تحریک طرفداران این سریال ارائه می‌دهد اما مشخص نیست که بینندگان بالقوه نیز آن را دوست داشته باشند.

ما آمار دقیقی از بینندگان فیلم‌ها، سریال‌ها و مستندهای اپل تی‌وی پلاس نداریم. ام نایت شامالان که تهیه کننده این اثر است گفته که داستان کامل Servant در ۴۰ قسمت روایت خواهد شد. به گفته وی، فصل سوم Servant شامل قسمت‌های ۲۱ تا ۳۰ است.

همچنین بخوانید:

سریال Servant یا همان خدمتکار داستان زن و شوهر جوانی را روایت می‌کند که یک تراژدی شکافی را بین آن‌ها ایجاد می‌نماید. در تلاش برای بهبود اوضاع، یک زن برای کمک به نگهداری کودک تازه متولد شده استخدام می‌گردد. اتفاقات غیرعادی آغاز می‌شوند و مشخص می‌گردد که فاجعه رخ داده باعث شده یک نیروی شیطانی وارد خانه آن‌ها شود.

در سریال Servant توبی کبل (Dawn of the Planet of the Apes)، لورن آمبروز (Six Feet Under)، روپرت گرینت (رون ویزلی سری هری پاتر) و نل تایگر فری (Game of Thrones) حضور دارند.

فصل سوم سریال Servant از تاریخ ۱ بهمن پخش خواهد شد و هر جمعه شاهد عرضه یک قسمت از آن خواهیم بود. شما می‌توانید فصل اول و دوم سریال Servant را از سایت اپل خوره با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی چسبیده به صورت رایگان دانلود کنید. با عرضه فصل سوم نیز قسمت‌های آن اضافه خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.