سرویس اپل تی‌وی + ؛ قیمت و زمان دسترسی

اپل در اوایل سال جاری میلادی از سرویس پخش آنلاین اپل تی‌وی + رونمایی کرد. اپل تی‌وی + راهی است برای دسترسی کاربران به عناوین مختلف فیلم و سریال که برای آن باید ماهیانه ۴.۹۹ دلار پرداخت کنید. این سرویس از ۱۰ آبان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اپل همچنین اشتراک آزمایشی ۷ روزه رایگان را نیز به کاربران ارائه می‌دهد.

اپل به جای اینکه به دنبال دریافت مجوز پخش باشد، روی تولید محتوای اختصاصی تمرکز دارد. این سرویس در زمان راه اندازی در بیش از ۱۰۰ کشور در دسترس خواهد بود.

اپل در حال حاضر با تعدادی از نویسندگان، تهیه کنندگان و کارگردانان همکاری می‌کند تا محتوای اختصاصی خود را داشته باشد. برای شروع کار یک سریال مستند با نام Prehistoric Planet در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این سریال مشترکا توسط جان فاورو (مرد آهنی، کتاب جنگل و شیرشاه) و مایک گانتون (Planet Earth II) ساخته شده است. جدای از این، اپل تی‌وی + برنامه‌های زیر را در ابتدای کار ارائه می‌دهد.

  • نمایش صبحگاهی با حضور جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون و استیو کارل
  • داستان‌های شگفت انگیز استیون اسپیلبرگ
  • دیدن با حضور جیسون موموآ
  • حقیقت گفته می‌شود با حضور اکتاویا اسپنسر
  • خانه، یک سریال مستند

طبق گزارشی که قبلا منتشر شده بود اپل برای برخی از قسمت‌های برنامه‌های اختصاصیش بیش از ۱۵ میلیون دلار هزینه کرده است. این مبلغ حتی از هزینه‌های سریال محبوب بازی تاج و تخت نیز بیشتر است.

قسمت مهم اپل تی‌وی پلاس امکان مشاهده آفلاین محتوا است و مانند سایر سرویس‌های پخش محدودیتی برای دانلود یک برنامه یا فیلم خاص ندارد.

اپل برای شروع سه قسمت از یک سریال را پخش می‌کند و پس از آن هر هفته یک قسمت را در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.