صفحه نمایش استودیو اپل دارای ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی تقریبا بدون استفاده است

اپل حدود دو هفته پیش از مانیتور جدید خود رونمایی کرد که دارای تراشه A13 بایونیک می‌باشد. بعد از معرفی مشخص شد که صفحه نمایش استودیو اپل، دارای همان نسخه iOS 15.4 است که روی آیفون یافت می‌شود. حالا مشخص شده که صفحه نمایش استودیو اپل دارای ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی است و به نظر می‌رسد شباهت‌های این محصول با آیفون ۱۱، بیش از آن چیزی است که در ابتدا به نظر می‌رسید.

یکی از توسعه دهندگان در توییتر گفته که صفحه نمایش استودیو اپل دارای ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشد که تنها ۲ گیگابایت آن مورد استفاده قرار گرفته است. فضای خالی موجود، احتمالا برای به روزرسانی‌های آینده سیستم عامل می‌باشد اما با این فرض هم، ۶۲ گیگابایت زیاد است. با این حال اپل مقدار حافظه داخلی این محصول را مشخص نکرده است.

نکته جالب اینجاست که A13 بایونیک هرگز با فضای ذخیره سازی کمتر از ۶۴ گیگابایت همراه نبوده است. A13 ابتدا برای سری آیفون ۱۱ در سال ۲۰۱۹ رونمایی شد و سپس به آیفون SE 2 و آیپد ۹ نیز راه یافت. این سه دستگاه حداقل دارای حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت هستند و این نشان می‌دهد که کنترلر حافظه A13 بایونیک، با فضای ذخیره سازی کمتر از ۶۴ گیگابایت ناسازگار است.

بر اساس اطلاعاتی که تاکنون از مانیتور تازه اپل می‌دانیم، سخت افزار بهتری نسبت به اپل تی‌وی ۴K دارد. مانیتور دارای تراشه A13 بایونیک، دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با پشتیبانی از سنتر استیج و حافظه ۶۴ گیگابایتی است. در مقابل اپل تی‌وی ۴K با تراشه A12 بایونیک و حافظه ۳۲ گیگابایت عرضه می‌گردد.

صفحه نمایش استودیو اپل قدرت بیشتری نسبت به Pro Display XDR دارد. اما Pro Display XDR دارای پنل Mini-LED است و افراد حرفه‌ای تر را هدف قرار داده است. شما کدام یک از این نمایشگرها را ترجیح می‌دهید؟

از طريق توییتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.