اپل: آیپد پرو می‌تواند کامپیوتر بعدی شما باشد

تبلت‌های جدید اپل با سایزهای ۱۱ و ۱۲.۹ اینچ با صفحه نمایش‌های LCD تقریبا بدون حاشیه و تراشه قدرتمند A12X وارد بازار شده‌اند. این آیپدها می‌توانند نسخه دسکتاپ فتوشاپ را اجرا کنند و فیس آیدی آن‌ها از هر زاویه‌ای کار می‍کند. اپل به تازگی ویدویی را منتشر کرده که در آن به ۵ دلیلی که آیپد پرو را می‌تواند کامپیوتر بعدی شما کند، پرداخته است. اولین دلیل اپل تراشه A12X است که آیپد پرو را از بسیاری از کامپیوترها قدرتمندتر می‌کند.

دلیل دوم اپل طیف وسیع کارهایی است که با آیپد پرو می‌توان انجام داد. به لطف اپ استور، آیپد می‌تواند از سینما گرفته تا کتاب خوانی، ویرایش فیلم برای کار، ادیت موسیقی و … را انجام دهد.

دلیل سوم اپل برای اینکه آیپد پرو کامپیوتر بعدی شما باشد، راحتی در جابجایی این دستگاه است. این تبلت وزنی حدود ۵۰۰ گرم دارد و عمر باتری آن تا ۱۰ ساعت است که می‌توانید با وای-فای یا LTE به اینترنت متصل شوید. شماره چهارم دلایل اپل صفحه نمایش لمسی این دستگاه است که جابجایی بین برنامه‌ها و به طور کلی کار کردن با آن را راحت‌تر کرده است. کشیدن و رها کردن (Drag and drop) آیتم‌ها بین برنامه‌های و مولتی تسکینگ کار را بسیار ساده و سریع کرده است. پنجمین و آخرین دلیل اپل پنسل جدید است که در این مقاله به طور کامل به آن پرداخته‌ایم. این گجت شما را قادر می‌سازد که نقاشی و طرح‌های دقیق بکشید یا اسناد را امضا کنید.

کیبورد هوشمند فولیو نیز یک کیبور فیزیکی QWERTY است که یک تکیه گاه برای آیپد نیز می‌باشد و شما می‌توانید بر روی میز همانند یک رایانه شخصی از این دستگاه استفاده کنید. شعار پایانی اپل که در انتهای ویدیو نمایش داده می‌شود: همانند یک کامپیوتر، متفاوت با هر کامپیوتر. شما می‌توانید از بالای همین مطلب ویدیو منتشر شده از سوی اپل در این رابطه را مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.