watchOS 6.0.1 منتشر شد؛ رفع مشکل واچ فیس‌ها و …

اپل watchOS 6.0.1 را برای عموم عرضه کرد. این نسخه با ویژگی‌های امنیتی پیشرفته و عملکرد بهتر در دسترس کاربران قرار گرفته است. اپل همچنین چندین مشکل را در watchOS 6.0.1 برطرف کرده است.

کاربران از عملکرد ضعیف باتری در watchOS 6 شکایت داشتند که مشخص نیست مشکل رفع شده یا خیر. در watchOS 6.0.1 باگی که روی برخی از واچ فیس‌ها تاثیر گذار بود برطرف گردیده است. بسیاری از کاربران وقتی واچ فیس‌های میکی موس و مینی موس را قرار می‌دادند، قابلیت اعلام ساعت برای آن‌ها از کار میفتاد. حالا با watchOS 6.0.1 شما با تپ روی صفحه با واچ فیس میکی موس و مینی موس ساعت را می‌شنوید.

از سایر تغییرات نسخه می‌توان به رفع باگی که از نمایش وقایع تقویم جلوگیری می‌کرد، اشاره نمود. همچنین مشکی که باعث از دست رفتن داده‌های کالیبراسیون صفحه میشد، برطرف گردیده است.

برای نصب watchOS 6.0.1، به برنامه ساعت در آیفون خود بروید و مسیر Settings > General > Software update را پیش بروید. البته برای آپدیت باید اپل واچ شما حداقل دارای ۵۰ درصد شارژ و متصل به شارژر باشد. هنگام آپدیت دستگاه نیز نباید فاصله آیفون و اپل واچ زیاد شود که اتصال آن‌ها قطع گردد. آموزش تصویری و مشروح را نیز می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.