اپل ممکن است در WWDC 2020 از SiriOS رونمایی کند

طبق گزارش اخیر کمپانی Mangrove Capital Partner، اپل در کنفرانس توسعه دهندگان سال آینده یا همان WWDC 2020، از SiriOS رونمایی می‌کند.

این گزارش می‌گوید که ما در دهه آینده، شاهد یک تغییر به سوی کامپیوترهای مبتنی بر صدا، خواهیم بود. طبق این گزارش اپل برای سرعت بخشیدن به نوآوری و پذیرش این تغییر، SiriOS را در WWDC 2020 معرفی خواهد کرد.

در واقع SiriOS بستری را برای توسعه دهندگان ایجاد می‌کند که بدون در نظر گرفتن اجرا در iOS، iPadOS و macOS، ایده خود را پیاده کنند. اگر به صورت تئوری به ماجرا نگاه کنیم، SiriOS توسعه دهندگان را قادر می‌سازد که برنامه‌های خود را بنویسند و آن‌ها به طور خودکار در تمامی سیستم عامل‌های اپل اجرا می‌شوند. SiriOS به طور بالقوه می‌تواند به هوم پاد کمک ویژه‌ای کند. این اسپیکر هوشمند به خاطر محدودیت‌های سیری، کارایی بالایی ندارد.

با توجه به اینکه در این گزارش هیچ منبعی ذکر نشده و ما اخبار دیگری در این زمینه نداشته‌ایم، نمی‌توانیم موارد مطرح شده را زیاد جدی بگیریم.

اپل در حال حاضر SiriKit را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است که با آن می‌توانند اپلیکیشن‌های خود را با سیری ادغام کنند.

برای اینکه سیری مفیدتر و دقیق‌تر باشد اعتقاد دارم که اپل باید محدودیت‌های SiriKit را حذف کند زیرا توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا یکپارچگی قوی‌تری با سیری ایجاد نمایند.

منبع Mangrove
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.