رندرهای درز شده از مدل CAD آیفون ۱۴ ؛ حضور ناچ کذایی

ما به تازگی طرح‌های آیفون ۱۴ پرو را با شما به اشتراک گذاشتیم و حالا تصاویری از مدل CAD آیفون ۱۴ منتشر شده که می‌تواند مشخص کننده طراحی مدل‌های ارزان‌تر آیفون ۱۴ باشد.

طبق رندهای منتشر شده از مدل CAD آیفون ۱۴، طرح آن تفاوت چندانی با نسل قبلی ندارد. با این حال گزارش منتشر شده همراه این تصاویر اشاره می‌کند که محفظه دوربین آیفون ۱۴ با یک قاب شیشه‌ای ضخیم‌تر از نسل قبلی احاطه شده است.

طرح CAD آیفون 14 2022

جا گیری دکمه‌ها نیز مانند آیفون ۱۳ است. دکمه‌های کنترل صدا، میوت و سینی سیم کارت در سمت چپ قرار دارند و در سمت راست فقط دکمه پاور قرار گرفته است. کانکتور دوست نداشتنی لایتنینگ نیز همچنان با این دستگاه همراه است.

طراحی آیفون 14

مهمترین نکته در این رندرها ناچ یا همان بریدگی صفحه نمایش است. طبق طرح‌ها و گزارشات اخیر این بریدگی در مدل‌های پرو حذف می‌شود اما همچنان در مدل‌های ارزان قیمت شاهد آن هستیم. خوشبختانه حاشیه‌های صفحه نمایش متقارن هستند اما ناچ تغییری نکرده، حتی از نظر اندازه.

طبق گزارشاتی که تا کنون منتشر شده و رویه همیشگی اپل، سری آیفون ۱۴ در شهریور ماه معرفی می‌شود و به فاصله کمی در بازار عرضه می‌گردد. اپل برند مینی را از آیفون حذف می‌کند و چهار نسخه سری آیفون ۱۴ عبارتند از: آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ مکس، آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس. علاوه بر این گفته می‌شود اپل برای اولین بار از دو نسل متفاوت تراشه در مدل‌های معمولی و پرو استفاده می‌کند. بنابراین آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس با A15 بایونیک و آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس با تراشه A16 بایونیک همراه خواهند بود.

اگر آیفون ۱۴ همچنان با A15 بایونیک و ناچ همراه باشد، آیا آن را خرید می‌کنید؟ با ما در نظرات در ارتباط باشید.

از طريق MySmartPrice
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.