آدریان پل به فصل دوم سریال See اپل تی‌وی + می‌پیوندد

زمانی که فصل اول سریال See در اپل تی‌وی + به پایان نرسیده بود، اپل آن را برای فصل دوم تمدید کرد.

هنوز اعلام نشده که فصل جدید این سریال چه زمانی آغاز می‌شود اما احتمالا قبل از پایان سال ۲۰۲۰ به دست کاربران برسد. طبق خبرهای منتشر شده، آدریان پل که در فیلم کوه نشید یا همان هایلندر برای ایرانیان شناخته شده است، به سریال See می‌پیوندد.

به گفته Deadline، آدریان بازیگر شخصیتی به نام لرد هارلان است که فرمانروایی قوی‌ترین شهر پادشاهی را بر عهده دارد. اطلاعات بیشتری از نقش وی منتشر نشده اما با توجه به همین شرح کوچک احتمالا پل یکی از بازیگران اصلی سریال در فصل دوم خواهد بود.

قطعا پل توانایی ایفای نقش در این سبک سریال را دارد. وی از همان هایلندر نامی برای خود دست پا کرد که فضای بازی وی کمی شبیه به See هم می‌باشد. چون در کوه نشین ما صحنه‌های درگیری زیادی داشتیم، چیزی که در See هم دیده می‌شود.

البته این اولین بازیگر صاحب نامی نیست که برای فصل دوم به See می‌پیوندد، چندی پیش هم گفته شد که دیوید مایکل باتیستا، کشتی گیر صاحب نام و اسبق WWE که در نگهبانان کهکشان و فیلم‌های بسیار دیگری ایفای نقش کرده نیز، در فصل دوم سریال See حضور دارد.

شما می‌توانید سریال جذاب See را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از بخش فیلم و سریال سایت و یا مراجعه به این لینک دانلود نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.