تبلیغات گوگل پیکسل ۳a ؛ طعنه به قیمت و عکاسی در شب آیفون XS

گوشی هوشمند گوگل پیکسل ۳ در عکاسی شبانه بسیار موفق عمل می‌کند، مسئله‌ای که سال گذشته میلادی گوگل برای تبلیغات از آن استفاده کرد و عکس ثبت شده با پیکسل ۳ را در کنار عکس ثبت شده با آیفون XS قرار داد. البته نوشته بزرگ روی آگهی آیفون X درج شده بود اما در گوشه پایینی تصویر اسم آیفون XS نوشته شده بود. با معرفی سری پیکسل ۳a کمپانی گوگل این کار خود را تکرار کرده است.

در این بنر تبلیغاتی گوگل دو تصویر مشابه را با آیفون XS و پیکسل ۳a قرار داده است. کیفیت تصویر گوشی هوشمند گوگل به لطف حالت دید در شب فوق العاده است.

در آگهی پیکسل ۳a هم همانند پیکسل ۳، اسم آیفون X درج شده است اما قطعا منظور گوگل آیفون XS بوده است، چیزی که از قیمت درج شده نیز مشخص است.

جدای از این گوگل در بنر خود به قیمت‌ها دو دستگاه نیز اشاره داشته است. درحالی که پیکسل ۳a برچسب قیمت ۳۹۹ دلاری دارد اما آیفون XS اپل ۹۹۹ دلار قیمت گذاری شده و اختلاف ۶۰۰ دلاری قابل توجه است.

با قیمت پایه ۳۹۹ دلار گوگل پیکسل ۳a ارزش خرید بالایی دارد، مخصوصا با در نظر گرفته اینکه دوربین آن با پیکسل ۳ گران قیمت یکی است. آیفون زمانی رهبر عکاسی در بین گوشی‌های هوشمند بود اما در حال حاضر این دیگر درست نیست. بدتر این است که اپل هر سال از افزایش کیفیت تصاویر خوشحال است و دیگر همانند گذشته سعی در جابجا کردن مرزها ندارد.

امیدواریم که اپل با آیفون ۲۰۱۹ بتواند یک رقیب قابل ستایش برای عکاسی شبانه برای قابلیت دید در شب گوگل باشد.

همچنین بخوانید:

گوگل پیکسل ۳a در مقابل آیفون XR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.