گرفته شده با آیفون ۱۱ پرو مکس؛ ویدیو زیبا از پارک ملی سکویا

آیفون ۱۱ پرو مکس و دو برادر کوچکترش به دست کاربران رسیده است و ما این روزها در بازار کشورمان هم شاهد حضور آن‌ها هستیم. البته قیمت‌های فعلی فضایی هستند و کسانی که قصد خرید را دارند بهتر است کمی صبر کنند. یک فیلمبردار به نام Matteo Bertoli ویدویی را با آیفون ۱۱ پرو مکس از پارک ملی سکویا (در کالیفرنیای آمریکا قرار دارد)، ثبت کرده است.

وی در این باره گفته: من در تعطیلات آخر هفته برای بررسی دوربین آیفون ۱۱ پرو مکس به پارک ملی سکویا رفتم. من عمدتا تصمیم داشتم که دوربین سوپرواید دستگاه را تست کنم و چه چیزی بهتر از درختان غول پیکر؟ از نظر دوربین ما باید تصاویر و ویدیوها را از هم جدا کنیم. برای ثبت تصاویر دوربین آیفون ۱۱ پرو یک به روزرسانی بزرگ نسبت به آیفون نسل قبلی محسوب می‌شود. عکس‌ها بهتر به نظر می‌رسند، حالت شب به خوبی کار می‌کند، پرتره بهبود یافته و وقتی قصد ثبت منظره یا سازه عظیمی را دارید، دوربین سوپرواید تفاوت بزرگی را ایجاد می‌کند.

در ثبت فیلم از نظر نویز یپشرفت‌هایی صورت گرفته است و شما تغییر را نسبت به نسل قبلی متوجه می‌شوید. به طور مثال دامنه پویای گسترده در آیفون X/XR/XS اصلا خوب عمل نمی‌کرد. تن‌های رنگ پوست عجیب به نظر می‌رسیدند و هنگام فیلمبرداری از طلوع و غروب خورشید چیزی برای مدیریت صحنه‌های روشن وجود نداشت. اما اکننون شرایط فرق کرده و تصویر طبیعی‌تر به نظر می‌رسد. لرزشگیر باور نکردنی عمل می‌کند و از نظر من در بسیاری از موارد دیگر نیازی به گیمبال نیست. من هرگز چنین چیزی را ندیده‌ام، حتی دوربنی سوپر واید که لرزشگیر اپتیکال ندارد، خروجی فوق‌العاده‌ای دارد و نرم افزار کارش را به نحو احسنت انجام می‌دهد. در واقع من سه پایه و اسلایدر با خودم آورده بودم اما از آنجایی که توانستم تمامی حرکات دوربین را به صورت دستی انجام دهم، هرگز از آن‌ها استفاده نکردم.

شما می‌توانید ویدیو گفته شده را در بالا مشاهده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.