اولین ویدیو تبلیغاتی اپل برای ایرپاد پرو

همانطور که انتظار می‌رفت و طبق شایعات و اخبار، ایرپاد پرو سرانجام معرفی شد، مدل حرفه‌ای ایرباد بی‌سیم اپل که با قیمت ۲۴۹ دلار از فردا در آمریکا عرضه خواهد شد. این ایرپاد دارای سه سایز سَری مختلف و قاب شارژ بی‌سیم است.

ایرپاد پرو دارای ویژگی حذف نویز است که جای خالی آن به شدت در ایرپاد حس می‌شد، همچنین دارای حالتی به نام شفافیت است که با سنسور روی ایرپاد فعال می‌گردد و جدای از صدای پخش شده از ایرپاد، شما صدای محیط را نیز به گوش شما می‌رساند. این هندزفری بلوتوثی همچنین در برابر آب و عرق مقاوم است.

با توجه به اینکه این محصول از فردا در آمریکا عرضه می‌شود، اپل اولین ویدیو تبلیغاتی ایرپاد پرو را منتشر کرده است که در بالا می‌توانید آن را مشاهده کنید. ویژگی حذف نویز اولین چیزی است که در این ویدیو تبلیغاتی به چشم می‌خورد. به سری‌های سیلیکونی ایرپاد پرو نیز اشاره می‌شود و همچنین به حالت شفافیت یا Transparency با نحوه فعال کردنش پرداخته می‌گردد.

نوآوری از تراشه تا سَری (سیلیکونی که امکان سه سایز مختلف دارد) و جادویی که هرگز نشنیده‌اید؛ این دو جمله‌ای است که در ویدیو تبلیغ ایرپاد پرو دیده می‌شود. در آخر هم ایرپادز در قاب شارژ بی‌سیم با طراحی جدید قرار داده می‌شود.

همچنین بخوانید: استفاده از ایرپاد هنگام شکستن رکورد بین المللی شنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.