نسخه کامل Call of Duty به iOS می‌آید

کمپانی اکتیویژن به تازگی اعلام کرده است که Call of Duty : Mobile ، به عنوان اولین بازی کامل Call of Duty برای کاربران آیفون و اندروید منتشر خواهد شد و نسخه آزمایشی آن در هفته جاری برای تست کنندگان در دسترس خواهد بود.

در این بازی شما می‌توانید یکی از افراد شناخته شده در دنیای Call of Duty را انتخاب کنید:

  • الکس میسون: کارشناس سیا، مامور ویژه و بازنشسته نیروی دریایی از Call of Duty: Black Ops.
  • دیوید میسون: پسر الکس عضو تیم SEAL و فرمانده J-SOC از Call of Duty: Black Ops II.
  • توماس آ. مریک: یک کاپیتان، تکاور سابق نیروی دریایی و فرمانده Ghosts از Call of Duty: Ghosts
  • سیمون رایلی: عضو نیروی ویژه انگلیس از Call of Duty: Modern Warfare 2
  • جان مک‌تاویش: عضو گروه تخریب نیروی ویژه انگلیس و متخصص تیراندازی از Call of Duty: Modern Warfare
  • جان پرایس: کاپیتان نیروهای ویژه با نام مستعار Bravo Six از Call of Duty: Modern Warfare

به غیر از شخصیت‌های گفته شده و  افرادی که در آینده اضافه می‌شوند، بازیکنان امکان انتخاب شخصیت‌های ناشناس دیگری را دارند و می‌توانند مواردی را همانند لباس، کوله پشتی و … هر شخصیت را تغییر دهند.

این بازی به صورت رایگان عرضه می‌شود و با در نظر گرفتن نقشه‌های محبوب، حالت‌های مختلف و سلاح‌هایی که در نسخه کامپیوتر شاهد بودیم قطعا می‍‌تواند موفقیت قابل توجهی را کسب کند. اکتیویژن وعده گزینه‌های متعدد برای سفارشی سازی کنترلرهای بازی را داده است که حتی می‌توان از سنسورهای ژیروسکوپ نیز استفاده نمود. شما می‌توانید برای کنترل کردن بازی دو حالت ساده و پیشرفته را انتخاب کنید.

با حالت ساده زمانی که بر روی یک دشمن نشانه بگیرید تیراندازی آغاز می‌شود که باعث سریعتر تمام شدن مهمات می‌شود که البته طیف شلیک اتوماتیک قابل تنظیم است.

با حالت پیشرفته شما می‌توانید با شلیک دستی ظرافت بیشتری را به خرج بدهید و نحوه دست گرفتن هر سلاح را تعیین کنید.

اگر امید به کنترل خاص بر روی سلاح‌های خود دارید از منوی تنظیمات لذت خواهید برد چون فقط ۱۷ گزینه برای تنظیم حساسیت هدف خواهید داشت. به نظر می‌رسد که اکتیویژن بسیار بر روی این بازی کار کرده است و ما شاهد یک بازی بی‌نظیر شخص اول تیراندازی خواهیم بود.

این حجم از تمرکز بر روی کنترلرهای بازی خوشحال کننده است چون اصلی ترین مشکل اکثر بازی‌های این سبک کنترلرهای ضعیف است.

این بازی دارای ۵ حالت مختلف بازی است که به صورت تک نفره و تیمی در دسترس کاربران هستند. در Call of Duty هفت نقشه مختلف نیز وجود خواهد داشت. زمانی که بازی به صورت عمومی عرضه شود حتما به طور کامل خدمت شما عزیزان معرفی خواهد شد. شما می‌توانید تریلر کوتاه منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.