Birthday Reminder & Countdown

شما با استفاده از امکانات پیشفرض آیفون و آیپد می‌توانید برای تولد اطرافیانتان یادآور تنظیم کنید اما روش‌های دیگر و شاید ساده‌تر و جذاب‌تری هم وجود دارد. یکی از این روش‌ها استفاده از نرم افزار Birthday Reminder & Countdown است.

این نرم افزار امکان اتصال به برنامه مخاطبین را هم دارا است که اطلاعات تولد افرادی که قبلا در آن برنامه وارد کردید را دریافت کند. امکان وارد کردن مستقیم اطلاعات تولد فرد از طریق نرم افزار Birthday Reminder & Countdown نیز امکان پذیر است. این برنامه یک ویجت جالب نیز برای این کار دارد که می‌توانید به صفحه اصلی اضافه نمایید.

امکانات Birthday Reminder & Countdown:

  • وارد کردن تولدهای موجود در مخاطبین به برنامه
  • نمایش شمارش معکوس برای تولدهای پیش رو
  • نمایش نام، عکس و سن مخاطب وارد شده
  • سفارشی سازی نوتیفیکیشن زمان و روز تولد
  • ۳ ویجت مختلف برای انتخاب
  • امکان همگام سازی تولدها در دستگاه‌های مختلف
  • طراحی جذاب و رابط کاربری ساده
  • پشتیبانی از حالت تاریک
  • امکان سفارشی سازی آهنگ زنگ برای یادآوری تولد پیش رو

البته از این برنامه می‌توانید برای سالگردها، تعطیلات، فارغ التحصیلی و … نیز استفاده کنید. این برنامه به صورت رایگان منتشر شده است و می‌توانید با پرداخت درون برنامه‌ای تبلیغات آن را حذف و همگام سازی بین دستگاه‌ها را فعال کنید.

آموزش استفاده از Birthday Reminder & Countdown

۱- در اولین ورودتان از شما پرسیده می‌شود که می‌خواهید اطلاعات تولد وارد شده در مخاطبین به برنامه منقل شود؛ که اگر این اطلاعات را وارده کرده‌اید تایید نمایید.

۲- سوال دوم درباره دریافت نوتیفیکشن از این برنامه است که طبیعتا باید با انتخاب Yes آن را تایید نمایید. در صورت انتخاب No بعدا می‌توانید از تنظیمات آن را تغییر دهید.

۳- اگر در مرحله اول گزینه Yes را انتخاب کرده باشید در این قسمت لیستی از مخاطبینتان با تاریخ تولد به شما نمایش داده می‌شود.

در این لیست نام، سن، تاریخ تولد و تعداد روزهای مانده به تولدشان نمایش داده می‌شود. زمانی که روی یک مخاطب بزنید، گزینه‌های تماس، ارسال مسیج و ایمیل را مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید یادداشت‌های مربوط به این مخاطب را مشاهده کنید یا یادآوری‌های سفارشی برای این فرد تنظیم نمایید. برای تنظیم سایر جزئیات در صورت لزوم، روی گزینه Edit بزنید.

۴- برای اضافه کردن تولد یک فرد در صفحه مخاطبین روی گزینه + بزنید و جزئیات را وارد نمایید. برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی می‌توانید از این سایت استفاده کنید.

۵- برای تغییر در تنظیمات برنامه نیز روی آیکون بالای صفحه دست چپ بزنید.

ورژن: ۱.۱۱

حجم: ۹.۸ مگابایت

سازگاری: نیاز به iOS 13 و بالاتر. سازگار با آیفون، آیپد و آیپاد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.