اپل واچ سری ۶ با مقاومت بهتر در برابر آب، عملکرد سریع‌تر و … عرضه می‌شود

اپل برای اینکه کاربران را ترغیب کند که یک اپل واچ جدید را بخرند یا مدل قدیمی خود را ارتقا دهند، معمولا یک یا چند ویژگی قابل توجه به آن اضافه می‌کند. روندی که مطمئنا در اپل واچ سری ۶ هم ادامه خواهد داشت.

حداقل به گفته مینگ-چی کو این اتفاق در سال آینده هم خواهد افتاد. این تحلیلگر صاحب نام در یادداشت اخیر خود گفته که در اپل واچ سری ۶ ما تغییرات آشکار و پنهان را خواهیم داشت. کو معتقد است که اپل واچ ۲۰۲۰ از مقاومت در آب بهتری برخوردار می‌باشد و نسب به نسل قبلی خود سریع‌تر است.

طبق این یادداشت اپل واچ سری ۶ از انقال بی‌سیم اطلاعات بهتری بهره می‌برد و این یعنی شاهد وای-فای و سلولار سریعتری خواهیم بود.

برای ایجاد چنین امکانی، کو می‌گوید که اپل از پلیمر کریستال مایع یا همان LCP جهت تولید برد انعطاف پذیر استفاده می‌کند. اپل واچ سری ۵ و نسل‌های قبلی از پلی آمید یا همان PI استفاده می‌کردند و این یک تغییر قابل توجه محسوب می‌شود.

اپل واچ سری ۶ چه زمانی نور خورشید را می‌بیند؟ این ساعت هوشمند در نیمه دوم سری ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد.

اینکه اپل واچ سری ۶ سریع‌تر از نسل قبل و تراشه سری S قدرتمندتر باشد، جای تعجب ندارد. بهبود مقاومت در برابر آب ویژگی است که اپل روی آن مانور خواهد داد و با وجود مقاومت خوب اپل واچ سری ۵، این ویژگی بهبود هم می‌یابد.

اپل واچ سری ۵ حدود دو ماه پیش معرفی شد و عجیب نیست که ما از حالا گزارشات و شایعات نسل بعد را داشته باشیم.

منبع MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.