آیفون XR 2 ویژگی اصلی دوربین آیفون XS را به ارث می‌برد

اخیرا اغلب شایعات در مورد آیفون XI و آیفون XI Max بوده‌اند، اما خبری جدید در مورد آیفون XR 2 نیز منتشر شده است. با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط تامین کنندگان چینی، آیفون XR 2 یک دوربین دوگانه همانند آیفون XS و آیفون XS Max خواهد داشت. سنسورهای استفاده شده در این دستگاه از پرچمدار ۲۰۱۹ اپل ارزانتر خواهند بود. بدین ترتیب آیفون XR علاوه بر لنز معمولی خود، یک لنز تله فوتو نیز خواهد داشت.

جزئیاتی در این باره مشخص نشده است، اما در حال حاضر هیچ ارتقا عمده‌ای متصور نیست. با این وجود هر دو سنسور از رزولوشن ۱۲ مگاپیکسلی بهره می‌برند و لنز دوم زوم اپتیکال دو برابری را فراهم می‌سازد.

آیفون XR 2، در قسمت دوربین جلو نیز پیشرفت خواهد داشت و دوربین سلفی این دستگاه به یک سنسور ۱۲ مگاپیکسلی مجهز می‌شود.

همانند نسخه فعلی انتظار می‌رود که آیفون XR 2 از یک صفحه نمایش ۶.۱ اینچی LCD بهره ببرد. این دستگاه در بخش باتری پیشرفت خواهد داشت و ظرفیتش از ۲۹۴۲ میلی آمپر به ۳۰۸۹ میلی آمپر خواهد رسید.

این دستگاه همانند دو برادر قدرتمندتر خود از شارژ بی‌سیم معکوس پشتیبانی می‌کند. این بدان معناست که کاربران می‌توانند با آیفون، اپل واچ و ایرپادشان را شارژ کنند. آیفون XR 2 احتمالا همراه با آیفون XI و آیفون XI Max در شهریور ماه معرفی می‌شود. تا کنون اطلاعاتی در مورد قیمت گذاری آن منتشر نشده است اما به احتمال زیاد قیمت نسل فعلی حفظ می‌شود چون افزایش قیمت فروش را بسیار تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین آیفون XR 2 برچسب قیمت ۷۴۹ دلاری خواهد داشت و آیفون XI و آیفون XI Max احتمالا ۹۹۹ و ۱۰۹۹ دلار قیمت دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.