اپل برندگان جایزه طراحی ۲۰۲۰ را معرفی کرد

اپل هر ساله برندگان جایزه بهترین طراحی را در WWDC معرفی می‌کند. از آنجایی که امسال به لطف شیوع کرونا خبری از کنفرانس همیشگی نبود، این کمپانی از طریق بیانیه مطبوعاتی برندگان را معرفی کرد. این کمپانی ۸ بازی و برنامه را برای طراحی برجسته و خلاقانه، به عنوان برنده برای سال ۲۰۲۰ معرفی کرده است که در ادامه لیست آن‌ها را برای شما عزیزان درج کرده‌ایم.

Darkroom: یک ویرایشگر قدرتمند عکس و فیلم که به لطف کنترل‌های بصری آن رابط کاربری ساده‌ای دارد.

Looom: این اپلیکیشن با الهام از ابزارهای موسیقی به شما امکان خلق انیمیشن را به سادگی می‌دهد.

Shapr3D: اپلیکیشن مخصوص آیپد که امکان کار با فایل‌های CAD را فراهم می‌سازد و امکان ویرایش نقشه‌های معماری و فنی را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. این اپلکیشن از واقعیت افزوده هم پشتیبانی می‌کند که طرح‌ها را در دنیا واقعی مشاهده کنید.

StaffPad: یک نرم افزار دیگر که مخصوص آیپد و درجه اول برای آهنگسازان ساخته شده است که می‌تواند موسیقی‌های دست نویس را به دیجیتال تبدیل کند.

Sayonara Wild Hearts: بازی جذاب با مناظر سورئال و گیم پلی هیجان انگیز.

Sky: Children of the Light: در این بازی کاربران برای کمک به موجودات آسمانی برای بازگشت به بهشت به یک پادشاهی جادویی می‌روند.

Song of Bloom: یک بازی منحصر به فرد با داستان و گیم پلی غیر خطی که با معماها و سبک‌های هنری مختلف همراه است.

Where Cards Fall: یک بازی ماجراجویی که برشی از زندگی است و بازیکنان باید با استفاده از کارت‌ها خانه‌هایی بسازند که خاطرات را به زندگی بیاورند.

تمامی برنامه و بازی‌های انتخاب شده از فناوری‌های اپل همانند ARKit و هپتیک بهره می‌برند. آیا با برنامه‌های بالا آشنایی دارید و تجربه استفاده از آن‌ها را داشته‌اید؟ به نظر شما وجه تمایز اپلیکیشن‌های برنده جایزه طراحی ۲۰۲۰ با سایرین چیست؟

از طريق Apple
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.