Afterpulse – Elite Squad Army

بازی‌های بسیاری در سبک تیراندازی با موتور Unreal Engine 4 توسعه داده شده‌اند اما می‌توان Afterpulse – Elite Squad Army را یکی از بهترین‌های آن‌ها دانست.

Afterpulse – Elite Squad Army با سناریوهای واقعی و جنگی بسیار شبیه به Call of Duty است. این بازی بیش از ۵ حالت مختلف دارد. یک پالس الکترومغناطیسی همه چیز را تغییر داده و توازن قدرت ناپایدار است. رهبران جهان در حال آمازه سازی نخبگان هستند. وقت انتخاب است؛ یا صلح را برقرار کنید یا بزرگترین جنگ تاریخ را شعله‌ور نمایید.

شاید با کمی اغراق بتوان گرافیک بازی را در حد بازی‌های کنسولی دانست. گرافیک پیشرفته و مبتنی بر فیزیک بازی محیط‌های خارق العاده‎ای را به تصویر می‌کشد.

بازی Afterpulse – Elite Squad Army بیش از ۱۲ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و در زمینه تیراندازان سوم شخص یکی از بهترین عناوین برای گوشی‌های هوشمند است.

دشمن با اسحله در همه جا حضور دارد، خود را در یک میدان جنگ چند نفره ثابت کنید و در نبرد با دشمنان سربلند بیرون بیایید. شما امکان سفارشی سازی گروه خود را دارید و می‌توانید پوشش سر، زره پوش، اسلحه و ابزارهای آن‌ها را تغییر دهید.

در Afterpulse – Elite Squad Army تعداد بسیار زیادی اسلحه و تجهیزات وجود دارد که با ترکیب آن‌ها به بیش از ۱۲۰۰ نتیجه می‌رسید. شما می‌توانید سبک خود را با توجه به استراتژی نبرد چند نفره تعیین کنید و تفنگ و تجهیزات را مناسب با آن انتخاب نمایید.

این بازی دارای چالش‌های مختلفی در هر فصل خود است که می‌توانید با سایر کاربران به رقابت بپردازید. محیط و مولفه‌های بازی تماما از جنگ‌های واقعی الهام گرفته شده‌اند تا کاربران بهترین نتیجه ممکن را تجربه نمایند. مهارت‌های شما به تنهایی نمی‌تواند تضمین کننده پیروزی باشد و استراتژی اتخاذ شده نیز بسیار مهم است.

ورژن: ۲.۹.۴

حجم: ۲.۲ گیگابایت

سازگاری: نیاز به iOS 10 و بالاتر. سازگار با آیفون، آیپد و آیپاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.