ویدیویی از نمونه اولیه ایرپاور

ایرپاور را به خاطر دارید؟ پد شارژ بی‌سیم اپل که با آیفون X در سال ۲۰۱۷ رونمایی شد اما توسعه آن طبق اعلام اپل، در مارس ۲۰۱۹ لغو گردید. در حال حاضر یک ویدیو از این محصول منتشر شده که به ادعای ناشر، از نمونه اولیه ایرپاور می‌باشد.

این ویدیو سه ثانیه‌ای(!) توسط Giulio Zompetti، که کالکشن محصولات اپل را دارد، در توییتر به اشتراک گذاشته شده است. نمونه اولیه ایرپاور در رنگ مشکی دیده می‌شود. سال گذشته یک تصویر از قطعات داخلی ایرپاور منتشر شد که شبیه به چیزی است که ما در ویدیو می‌بینیم.

در این ویدیو یک انیمیشن خاص را در لاک اسکرین می‌بینیم که قبلا در دنیای واقعی شاهد آن نبودیم و کاملا شبیه به چیزی است که اپل در آگهی‌های بازاریابی ایرپاور استفاده نمود. اما این اولین بار است که ایرپاور و انیمیشن مربوط به آن در دنیای واقعی و در دست کاربران دیده می‌شود.

ایرپاور راه حل اپل برای شارژ بی‌سیم همزمان آیفون، اپل واچ و ایرپاد بود. با این حال طبق گزارشات مختلف، اپل به خاطر اینکه نتوانست بر مشکلات ناشی از تولید گرما و تداخل ناشی از قرار گرفتن کویل‌های متعدد در نزدیکی هم غلبه کند، ایرپاور را کنار گذاشت.

همچنین بخوانید:

با این حال شایعه شده بود که اپل توسعه ایرپاور را مجددا از سر گرفته شده است. طبق گزارشات، اپل توسعه یک ایرپاور که کمتر بلند پروازانه است را در دستور کار دارد. با این حال مدتی می‌باشد که خبری از این محصول به بیرون درز نکرده است.

از طريق توییتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.