watchOS 8 معرفی شد ؛ تمرکز روی سلامت روان

اپل در کنار iOS 15 و iPadOS 15، نسل بعدی سیستم عامل ساعت هوشمند خود، یعنی watchOS 8 را نیز معرفی کرد. در این به روزرسانی ویژگی‌های جدیدی در برنامه‌های Breath و Sleep اضافه شده که بر روی سلامت روان کاربران تمرکز دارد.

ذهن آگاهی (Mindfulness)

برنامه Mindfulness جایگزین برنامه Breathe شد و با آن اپل واچ به حفظ آرامش کاربران کمک خواهد کرد. این برنامه با بخش‌های مختلف و تمرین، سعی در توسعه ذهن آگاهی دارد.

تمرینات جدید در Apple Fitness+

تمرینات جدید در WatchOS 8

اپل جلسات آموزشی جدیدی را از مربیان مشهوری مانند Jeanette Jenkins به Apple Fitness+ اضافه می‌کند. اپل تمریناتی را هم برای آمادگی جسمانی و ذهنی مانند تای چی و پیلاتس اضافه کرده است. این تمرینات جدید از الگوهای حرکتی پشتیبانی می‌کنند و اپل واچ می‌تواند آن‌ها را به دقت بررسی کند.

میزان تنفس در خواب

ساعت‌های اپل مجهز به watchOS 8 می‌توانند میزان تنفس کاربر در خواب را هم ردیابی کنند. اپل واچ این کار را با استفاده از سنسور داخلی خود انجام می‌دهد.

نرم افزار جدید Home

برنامه Home برای اپل واچ

برنامه جدید Home در اپل واچ امکان کنترل دستگاه‌های سازگار با HomeKit را فراهم می‌کند. امروزه وسایل زیادی از جمله تلوزیون‌ها، لامپ، دوربین و … از HomeKit اپل پشتیبانی می‌کنند و اپل واچ در داشتن خانه‌ای هوشمندتر به شما کمک می‌کند.

واچ فیس‌های پرتره و تصاویر

واچ فیس دلخواه در watchOS 8

ویژگی جدید watchOS 8 ، تصاویر پرتره شما را به واچ فیس تبدیل می‌کند. اپل می‌گوید واچ فیس پرتره جلوه‌ای جذاب و چند لایه را به اپل واچ شما می‌آورد. همچنین تصاویر ویژه شما با اپل واچ همگام سازی می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را از صفحه به اشتراک گذاری جدید، برای سایرین از طریق مسیج یا ایمیل ارسال کنید.

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.