ویدیو : آیفون ۱۳ پرو مکس با ناچ کوچکتر و دوربین بزرگتر

به نظر می‌رسد  که آیفون ۱۳ یک به روزرسانی نسبتا بزرگ برای سری آیفون است، حتی اگه گزارش‌ها ادعا کنند که تغییرات در آیفون ۱۳، یا آیفون ۱۲s یا هر چیز دیگری که اپل آن را صدا می‌زند، رادیکالی نخواهند بود. اکنون یک ویدیو جدید از آیفون ۱۳ پرو مکس منتشر شده که نشان می‌دهد این دستگاه با طراحی مجدد فیس آیدی، ناچ کوچکتری دارد.

انتظار می‌رود که اپل آیفون ۱۳ را مطابق همیشه در شهریور ماه معرفی کند. آیفون ۱۳ به صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالاتر، تراشه قدرتمند A15، و دوربین‌های به روز شده مجهز است.

طبق شایعات، به لطف بازطراحی فیس آیدی و سیستم خروجی صدا، بریدگی صفحه نمایش در آیفون ۱۳ کوچکتر خواهد بود. یکی از یوتیوبرها با نام Unbox Therapy، یک ویدیو از آیفون ۱۳ پرو مکس ساختگی منتشر کرده که می‌تواند تصویر نسبتا مناسبی از نسل بعدی آیفون را به ما بدهد.

این آیفون ۱۳ پرو مکس، طبق طرح‌های شماتیک درز شده از زنجیره تامین اپل است. در این ویدیو مشخص است که بریدگی صحفه نمایش کوچکتر از آیفون‌های فعلی می‌باشد و دلیل آن جابجایی خروجی صدا، به لبه بالایی است.

در این ویدیو همچنین سیستم دوربین احتمالی نسل بعدی آیفون را هم مشاهده می‌کنیم. انتظار می‌رود سنسورهای دوربین در آیفون بعدی، بزرگتر از نسل فعلی باشند. مینگ-چی کو گفته است که آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس از یک دوربین فوق عریض به روز شده با ماژول ۶ لایه، فوکوس خودکار و دیافراگم f/1.8 بهره می‌برد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.