گلکسی واچ ۴ از آیفون پشتیبانی نمی‌کند!

0 65

در یک اقدام تعجب آور از سوی سامسونگ، ساعت هوشمند جدید این شرکت دیگر با سیستم عامل iOS اپل سازگار نیست. این مسئله را با مراجعه به صفحه رسمی معرفی گلکسی واچ ۴ می‌توان فهمید که اشاره‌ای به آیفون یا iOS نشده است.

این اطلاعات در گزارش CENT نیز تایید شده است و گفته شده سامسونگ هیچ برنامه‌ی سریعی برای افزودن سازگاری Galaxy Watch 4 با iOS ندارد. تقریبا تمام ساعت‌های هوشمند سامسونگ از آیفون اپل پشتیبانی می‌کنند و گلکسی واچ ۴ اولین استثنا است.

همچنین بخوانید:

برخلاف سایر ساعت‌های هوشمند قبلی، Galaxy Watch 4 دارای سیستم عامل کاملا جدیدی است که عناصر دو اکو سیستم Wear OS و Tizen OS را ترکیب می‌کند. در واقع گلکسی واچ ۴ اولین ساعت هوشمند جهان با سیستم عامل Wear OS Powered by Samsung است.

اگر قصد خرید گلکسی واچ ۴ را دارید، باید مطمئن شوید تلفن هوشمند شما از آن پشتیبانی می‌کند یا خیر چون فقط iOS حذف نشده و اندروید ۵ و نسخه‌های قبلی آن نیز با این ساعت هوشمند جدید سازگار نیستند.

به گفته سامسونگ، Galaxy Watch 4 با دستگاه‌های دارای اندروید ۶ و بالاتر با حداقل ۱.۵ گیگابایت رم سازگار است. این غول کره‌ای همچنسن خاطر نشان کرده که ویژگی‌های مرتبط با این ساعت هوشمند بر اساس منطقه، شرکت مخابراتی و دستگاه ممکن است متفاوت باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.