مک بوک پرو M1X با بریدگی صفحه نمایش عرضه می‌شود!

0 61

اپل اخیرا علام کرده که رویداد Unleashed را برگزار می‌کند و انتظار می‌رود در آن، از مک بوک پرو M1X با طراحی جدید رونمایی شود. درست در آستانه این رویداد، شایعه‌ای منتشر شده که می‌گوید مک بوک پرو M1X با بریدگی صفحه نمایش یا همان ناچ همراه است!

بر اساس این شایعه که ظاهرا توسط یک کاربر چینی در Weibo مطرح شده، مک بوک پروهای ۲۰۲۱ با بریدگی صفحه نمایشی، شبیه به آنچه که در آیفون شاهد هستیم، عرضه می‌گردند. اندازه این ناچ مشابه آیفون ۱۲ است. این شایعه واکنش‌های مختلفی را به همراه داشته و یکی از افراد با سابقه در مورد ارائه اطلاعات اپل گفته: «این شایعه شوخی می‌باشد» اما فرد دیگری در Reddit این مسئله را با استناد به منابع خود در زنجیره تامین اپل تایید کرده است.

همچنین بخوانید:

طبق مطلب درج شده در Reddit، اندازه این ناچ مانند سری آیفون ۱۳ نیست و شبیه به آن چیزی است که در آیفون ۱۲ شاهد بوده‌ایم. در این بریدگی صفحه نمایش یک وبکم ۱۰۸۰p، یک سنسور True Tone و یک میکروفون قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش‌ها، بریدگی صفحه نمایش به مک بوک ایر ۲۰۲۲ نیز بسط می‌یابد اما از هر زاویه‌ای که به مسئله نگاه می‌کنم، دلیلی برای انجام این کار توسط اپل وجود ندارد!

طبق گزارش MacRumors، مک بوک پروهای ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید به ترتیب رزولوشون‌های ۳۰۲۴×۱۹۶۴ و ۳۴۵۶×۲۲۳۴ دارند. اگر ۷۴ پیکسل از ابعاد عمودی کم کنیم، وضوح تصویر به ۳۰۲۴×۱۸۹۰ و ۳۴۵۶×۲۱۶۰ می‌رسد که همان نسبت تصویر ۱۶:۱۰ می‌باشد. دقیقا نسبت تصویری که در حال حاضر در مک بوک وجود دارد.

طبق یک شایعه دیگر که در Reddit و Weibo منتشر شده، به جای کلیدها، کل کیبورد مک بوک پرو بعدی به رنگ سیاه خواهد بود. اگر این مسئله صحت داشته باشد، احتمالا بزرگترین تغییر در ظاهر مک بوک را در دهه اخیر شاهد خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.