آموزش ریست فکتوری ایرتگ برای استفاده با اپل آیدی دیگر

اگر می‌خواهید از یک ایرتگ دست دوم استفاده کنید که ریست نشده، باید آن را از اپل آیدی مالک اولیه جدا کنید. در این آموزش ما نحوه جدا کردن ایرتگ از اپل آیدی و همچنین ریست فکتوری این محصول را برای استفاده با اپل آیدی جدید داریم.

همچنین بخوانید:

چگونه ایرتگ را از اپل آیدی خود حذف کنیم؟

ایرتگ از ویژگی به نام Pairing Lock بهره می‌برد که با آن امکان جفت سازی ایرتگ شما با گوشی‌های دیگر وجود ندارد. اگر می‌خواهید ایرتگ را برای فرد دیگری قابل استفاده کنید باید آن را از اپل آیدی خود حذف نمایید. این کار مراحل ساده‌ای دارد:

۱- برنامه Find My را باز کنید.

۲- به تب Items بروید.

۳- ایرتگ مورد نظر را انتخاب نمایید.

۴- روی گزینه Remove Item تپ کنید.

اگر بخواهید از ایرتگ دست دوم استفاده کنید باید از مالک اولیه بخواهید که ایرتگ را از اپل آیدی خود حذف کند چون ایرتگ به طور همزمان فقط با یک اپل آیدی می‌تواند در ارتباط باشد. اما اگر ایرتگ در محدوده شناسایی بلوتوث آیفون مالک اولیه نباشد فقط نصف کار انجام می‎شود.در این شرایط، باید با استفاده از مراحل زیر ایرتگ ریست فکتوری شود.

توجه داشته باشید که حذف ایرتگ حتما باید از اپل آیدی صورت بگیرد وگرنه مراحل زیر به تنهایی کارساز نیست. طبق اطلاعات اسناد پشتیبانی اپل،حتی  این کمپانی هم نمی‌تواند Pairing Lock را برای شما حذف کند.

ریست فکتوری یا همان بازگرداندن به حالت کارخانه ایرتگ

اگر می‌خواهید از یک ایرتگ دست دوم استفاده کنید و این ردیاب زمان حذف از اپل آیدی مالک اولیه در کنار آیفون وی نبوده، باید ریست فکتوری را طبق مراحل زیر انجام دهید.

۱- درپوش ایرتگ خود را فشار دهید و آن را در خلاف عقربه‌های ساعث بچرخانید.

۲- درپوش و باتری را بردارید.

۳- باتری را عوض کنید.

۴- باتری را به آرامشی فشار دهید تا یک صدا بشنوید.

۵- وقتی صدا تمام شد، چهار بار دیگر این کار را انجام دهید. هر باری که باتری را فشار می‌دهید باید صدا را بشنوید.

۶- حالا درب ایرتگ را ببندید، کار تمام است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.